חדש בהיצע האמנותי - 2012

אמנות פלסטית

מוזאון הנגב לאמנות
מוזאון מאנה כץ
מוזאון בר-דויד לאמנות ויודאיקה
סדנת ההדפס ירושלים 
גלריה "הקצה"
מפגש עם אמן:
איגנץ שי (לכיתות י - י"ב)
בלבן יעל (לכיתות ז - י"ב)
זר מיה (לכיתות א-ו)
פרבר צחי (לכיתות ד - י"ב)
קרבלניקוב הילה (לכיתות ה - י"ב)
שניידר אסתר (לכיתות א - י"ב)

מוזיקה

ארם דורית הפקות-דורית גוטליב ח-יב
געגועי-קובי אוז מיצג ארועי תרבות ז-יב
דום דום טאק- מפגש עמותת אלפאראבי א-ו
הבולרו וצבעי הקשת תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ א-ד
החתול במגפיים (תזמורת הבמה) תזמורת הבמה הישראלית מיסודה של יד חריף א-ד
הכי אהבתי לכתוב מוזיקה-חליל הקסם תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ ג-ה
הניגון עמותת שיא ג-ו
הנשף של סינדרלה האופרה הישראלית ת"א-יפו ג-ה
השירה העממית המקומית-מפגש נצרת על אלעהד ד-ז
התזמורת מציירת טבע תזמורת קאמרטה הישראלית ירושלים א-ו
חצוצרה נגד פיל (שממל) מונוקרייב ז-יב
לאה גולדברג-דירה להשכיר תזמורת הסינפוניטה הישראלית באר-שבע גן-ג
ממה אפריקה קצ'קה שחר ז-יב
סימפונט רעננה-צלילים מכושפים  א-ו
ע' אלרוזאנא להקת נצרת על אלעהד ג-יב
צלילים שלובים-מזרח ומערב קלסי הסינפונייטה באר שבע ד-ט
קהילות שרות פיוט תזמורת אנדלוסית ים תיכונית אשקלון ה-ז
קלסיקה זה קצב גל תרבות ז-יב
קסם הגיטרה הקלאסית-מפגש מאיר גיא ה-ט
תזמורת הגליל הקאמרית-פרויקט מיוחד ז-יב

מחול

אמבכלל להקת המחול הקיבוצית ז-יב
אנה פרנק תאטרון ארצי לילדים ונוער ד-ט
אצבעונית תאטרון מופע+המחול הקיבוצית גן-ג
ארץ הקופסאות-מפגש קבוצת במה יעקובי נימה גן-גן
בין שני עולמות (תזמורת אנדלוסית+להקת מחול) תזמורת אנדלוסית ים תיכונית אשקלון ז-יב 
הנסיך המאושר גל תרבות ב-ה
חולה בית ארז איריס ט-יב
חלום של צעצוע להקת המחול קמע גן-ג
מאפריקה ועד הלום דליון לור א-ו
מעשה בקוץ מצליח עירד ושולי כהן ז-יב
נסיך מצרים תאטרון ארצי לילדים ונוער א-ד
סטטוס להקת המחול קמע ט-יב
סיפורי קודמכל להקת המחול הקיבוצית ז-יב
סרברוס פרסקו קבוצת מחול ז-יב
ציפיות גבוהות קבוצת מחול דפי אלטבב ז-יב
קשב קצב-מפגש גל תרבות ג-ח
ריגודון קולבן דאנס ז-יב
תוצרת הארץ העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ד-ט
תרבויות סין-מפגש עם מחול סיני אתני צ'נג פנג-בנטוב ו-ט

ספרות

אדלר מלכה ט-יב
אסעד מוסא עודה ה-יב
גידלי אורית-נונה קוראת מחשבות א-ב
זועבי עאסם-מספר סיפורים  א-ו
ח'ייר סאמר ט-יב
חליחל עלא  ז-יב
ניסינוביץ יורם י-יב
עיד ג'ודת-שעת סיפור  גן-ד
עילוטי סימון ט-יב
ראובני יותם יא-יב   
רוזובסקי מירי-סדרת רוני מקרוני א-ב     
                                                                                  

מופעי ספרות:
לך ועליך-משירי רחל דרור איתן ז-יב
היכן נעוריי?-ביאליק פרקי התבגרות בן אברהם ליאור י-יב
משירי ארץ אהבתי-100 שנה להולדת לאה גולדברג דרור איתן ה-י
שירים באשדודית-מימרן שמעון י-יב

קולנוע

מפגש עם יוצר וסרטו:
בורדה אורי ואיציק לרנר וסרטם "אקסודוס: הסיפור האמיתי" ז-יב
בראון נטעלי ואביגיל שפרבר וסרטן "התליין" ט-יב
גרודר אורי וסרטו "האמונה שלי" ז-יב
טל תמר וסרטה "הצלמניה" ז-יב
לוי נטע וסרטה "שלום כיתה ב" ז-יב
מנקין דני וסרטו "הדולפין" ז-יב
נובק יסמין וסרטה "יומני האהבה האבודים" ט-יב
סלע אייל ויוחאי חדד וסרטם "לא תרקוד" ט-יב
פרלוב יעל - סודות מחדר העריכה של "יומן" לדוד פרלוב  י-יב

הארי פוטר וסוד הקסם הקולנועי - רויכמן גלית ד-ו

סינמטק חיפה-אגדות בקולנוע א-ז
סינמטק חיפה-אפקטים מיוחדים ב-ח
סינמטק חיפה-היבטי השפה הקולנועית ט-יב
סינמטק חיפה-מי פוחד מאנימציה? א-יב
סינמטק חיפה-מתסריט לסרט א-ו
סינמטק חיפה-קולנוע ישראלי ומפגש עם יוצרו ה-יב
סינמטק חיפה-קולנוע כמסמך חברתי ורב תחומי ח-יב
סינמטק חיפה-קומדיה והומור בקולנוע ג-יב

סינמטק חולון-בניית מתח בקולנוע  ז-יב
סינמטק חולון-בהבה הכבשה י-יב
סינמטק חולון-ג'ימס דין המורד האולטימטיבי  י-יב
סינמטק חולון-המתח של היצ'קוק כבוחן מוסר וחברה י-יב
סינמטק חולון-מרד הנעורים בקולנוע  ז-יב
סינמטק חולון-שיר אשיר בגשם ד-ט

תאטרון

אבא של עמליה תאטרון עירוני חיפה א-ד
אהבת הדסה העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ד-ט
אוצר השירים מדיטק חולון גן-ב
אור-לי צוותא ג-ה
אורזי מזוודות תאטרון הקאמרי י-יב
איזראל ז'ורנל תאטרון עירוני חיפה ט-יב
איש ואישה אחת תאטרון עירוני חיפה+אנסמבל הרצליה י-יב
אמא שלו תאטרון בית ליסין י-יב
אמנות תאטרון עירוני חיפה י-יב
אנטיגונה - התאטרון העברי, עמותה לטיפוח תרבות עברית י-יב
אנשים קשים תאטרון עירוני חיפה ט-יב
אף פ'ם לא חני עמותה לקידום תאטרון מובחר ז-יב
אקסודוס תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער  ז-ט
ארגנטינה תאטרון עירוני חיפה י-יב
ארץ חדשה תאטרון הבימה ח-יב
את התרופה ניתן לפיג'מה-גירסה מצומצמת כספי לילך וטל צדקוני גן-א
בביק ו-וואמה ספר הקסמים של גלי גן-ב
בדמי ימיה אנסמבל דיוניסיה יא-יב
ביקור הגברת הזקנה תאטרון הבימה ז-יב
בית ההזיות תאטרון אלג'ואל אלבלדי ז-יב
בית ספר לנשים תאטרון הקאמרי י-יב
בת שאול תאטרון נוצר י-יב
בגדי חורף אבא קרידלמן-גלבוע הדס ז-יב
בוקר של שוטים תאטרון הנגב י-יב
בריא ושלם (סאג סלים) דאו סלים ז-יב
גלי תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער גן-ב
גלילאו תאטרון באר-שבע י-יב
האופניים (ערבית) תאטרון אלכרמה (בית הגפן) ד-ח
האחות של נדב מדיטק חולון ט-יב
האיכר והתאו (אלפראח ואלג'מוסה) תאטרון אלג'ואל אלבלדי א-ו
האסופית העמותה לקידום תאטרון השעה  ג-ו
הבית (ערבית) תאטרון ערבי אלמידן י-יב
הדרך לשמה קבוצת תאטרון רות קנר גן-ב
ההבטחה תאטרון הקיבוץ ד-ח
החתול במגפיים תאטרון חובק עולם גן-ב
היו היה (ערבית) תאטרון אלמג'ד גן-ג
היום שלפני היום האחרון תאטרון הבימה ט-יב
הילכו השניים יחדיו אנסמבל הרצליה+תאטרון הקאמרי  יא-יב
הכל אודות חווה תאטרון באר-שבע י-יב
הלילה האחרון (ערבית) תאטרון אלכרמה (בית הגפן) ט-יב
המכשפה בבית ממול מדיטק חולון ג-ו
המעיל המופלא תאטרון עולם א-ד
המפלצת-אלבועבוע תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א-ג
המרקיד אנסמבל תוצרת בית יא-יב
המשאלה של צבי  תאטרון אגדה גן-ב
הנעליים של אדון סימון תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער גן-ג
הקוף והצב (ערבית) תאטרון אלג'ואל אלבלדי ד-ו
הקוף של קפקא תאטרון עירוני חיפה י-יב
הרפתקה בחולות תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ג-ז
השושנה ישנה תאטרון הקרון גן-ב
התאומות בן דור דורונה (רונדו) ז-יב
התנ"ך בחרוזים חני עמותה לקידום תאטרון מובחר גן-ג
והילד הזה הוא אני תאטרון ארצי לילדים ונוער גן-ג
חוקר פרטי תאטרון החאן הירושלמי י-יב
חתונתה של גליה כהן- לוי דניאל ט-יב
חבר לעת צרה (ערבית) תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) גן-ג
חיים פעם אחת תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ט-יב
חכמים בלילה-אגדת חלם תאטרון הקרון גן-ד
טיפול שורש  י-יב
ילד בוץ תאטרון פופיק גן-ב
ילדת הפעמון בית ליסין/מדיטק חולון ג-ו
כולם היו בניי תאטרון הקאמרי ט-יב
כיפה אדומה קטנה שוקרון ליאורה גן-ב
כל העולם במה-מפגש שהם פרידה ד-יב
כפית של זהב כנפיים ט-יב
להציל את נשות שקספיר רצ'בסקי  אירית י-יב
לווייתנים תאטרון קרוב ט-יב
לונה פארק נא לגעת ז-יב
למה לא באת לפני המלחמה תאטרון באר-שבע י-יב
מגש הכסף-מחודש תאטרון מופע ד-ט
מדמואזל ז'ולי תאטרון תמונע ט-יב
מיין קאמפף בסר עינת י-יב
מנגינה כחולה עם תלתלים סדנאות הבמה גן-ב
מנת עדשים-ומאלו אלעדס תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א-ג
משחק של אהבה ומזל תאטרון החאן הירושלמי ז-יב
משלוש יוצא אחד קרמיט הפקות א-ב
נורה-בית הבובות תאטרון באר-שבע י-יב
סוחרי הגומי צוותא י-יב
סוף הדרך תאטרון אספקלריא ז-יב
סוף טוב תאטרון הקאמרי י-יב
סחתיין ועאפיה תאטרון אלפרח א-ג
סטמפניו תאטרון הקאמרי י-יב
עלא אלדין תאטרון אלכרמה (בית הגפן) ד-ו
עלא באלי תאטרון אלפרח ז-יב
עלילות הנסיך ככה תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער גן-ג
ענתרה עמותת ג'ביינה י-יב
fade מופע הפרידה של רענן פררה ורועי נווה לפרוש בשיא הפקות ט-יב
פוליאנה וג'ימי תאטרון ארצי לילדים ונוער ג-ו
פטרושקה-מסע הרפתקאות של בובה תאטרון הקרון גן-ג
פיראט באמבט תאטרון הקרון גן-א
פרפרים בבטן מדיטק חולון גן-גן
צעצוע בריבוע תאטרון רחוק גן-א
צפרדי וקרפד מדיטק חולון גן-ג
צרור נפלאות הקרקס שלכטמן טל ב-ד
צרור נפלאות הקרקס (תאטרון המילה) תאטרון המילה א-ג
קברט תאטרון הקאמרי י-יב
קו, נקודה! תאטרון הקרון גן-ד
קונץ וראי הפלאים עמותת נט"ל גן-ב
קורדרוי תאטרון הקרון גן-ג
קרני האור (ח'יוט אלנור) אנסמבל תאטרון פרינג' נצרת ז-יב
שום גמדים לא יבואו איתן רויטל יא-יב
שיאכלו עוגיות תאטרון הנפש ח-יב
שיר המולד (ערבית) תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א-ו
שכנים תאטרון מופע- עדי העמותה לתאטרון א-ו
שכנים (ערבית) עמותת האמנים לקידום התאטרון - מג'ד אל כרום ד-ח
שלאף שטונדה חני עמותה לקידום תאטרון מובחר יא-יב
Justkatzit  Justkatzit Dance Company ט-יב

 

 

 

 

 

 


 

 

יש למלא את הפרטים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.