חדש בהיצע האמנותי - תשע"ג

חדש בהיצע האמנותי - אמנות פלסטית
מוזאון הנגב לאמנות
סדנת ההדפס ירושלים
גלריה "הקצה" - נהריה
מפגש עם אמן: אבו בכר נסרין   

חדש בהיצע האמנותי - מוזיקה
אנסמבל סולני ת"א - פרויקט מיוחד ט' - י"ב
ארם - דורית גוטליב הפקות ח' - י"ב
הכי אהבתי לכתוב מוזיקה - חליל הקסם - תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ 500 ג' - ה'
הניגון - עמותת שיא ג' - ו'
השירה העממית המקומית - מפגש. נצרת על אלעהד ד' - ז'
התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
התזמורת מציירת טבע - תזמורת קאמרטה הישראלית ירושלים א' - ו'
וזיקאנא - בית אל מוזיקה שפרעם - לכיתות ב' - ז'
מוזיקה עאל רוזאנא - נצרת על אלעהד ג' - י"ב
ממה אפריקה - קצ'קה שחר ז' - י"ב
סימפונט רעננה - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
צלילים שלובים - מזרח ומערב קלסי הסינפונייטה באר שבע ד' - ט'
קהילות שרות פיוט - תזמורת אנדלוסית ים תיכונית אשקלון 500 ה' - ז'
קלסיקה זה קצב - גל תרבות ז' - י"ב
שומעים עולם - תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ גן - ג'
תזמורת הבמה הישראלית - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
תזמורת הגליל הקאמרית - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
התזמורת הפילהרמונית הישראלית - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
תזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים - פרויקט מיוחד ז' - י"ב
תזמורת הקאמרית הישראלית - פרויקט מיוחד ט' - י"ב

חדש בהיצע האמנותי - מחול
אנה פרנק - תאטרון ארצי לילדים ונוער ד' - ט'
אצבעונית - תאטרון מופע ולהקת המחול הקיבוצית גן - ג'
ארץ הקופסאות - מפגש קבוצת במה נימה יעקובי - גן
בין שני עולמות - עם תזמורת אנדלוסית ים תיכונית אשקלון ז' - י"ב
דגי זהב - להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק ב' - י"ב
חלום של צעצוע - להקת המחול קמע גן - ג'
יחסי אובייקט - להקת המחול של רוני הלר י"א - י"ב
מאפריקה ועד הלום - דליון לור  א' - ו'
מסובב המכנסיים - קבוצת במה נימה יעקובי א' - ג'
מעשה בקוץ - מצליח עירד ושולי כהן ד' - ו'
נסיך מצרים - תאטרון ארצי לילדים ונוער א' - ד'
סטטוס - להקת המחול קמע ט' - י"ב
סרברוס - פרסקו קבוצת מחול ז' - י"ב
עננוצה - קבוצת מחול נעה דר גן - ד'
ריגודון - קולבן דאנס ז' - י"ב

חדש בהיצע האמנותי - ספרות
אריאל פנינה ד' - ו'
יבין יונתן גן - ג', ז' - ט'
ראפע יחיא א' - ג'
לך ועליך - מופע משירי רחל - דרור איתן ז' - י"ב

חדש בהיצע האמנותי - קולנוע
מפגש עם יוצר וסרטו:

אדלר נתי וסרטו "בוצ'אצ'י" י' - י"ב
בן דוד אמיר וסרטו של ערן ריקליס "זהר" ז' - י"ב
בר-זיו שרון וסרטו "חדר 514" י"א - י"ב
דר גידי וסרטו "האושפיזין" ה' - י"ב
וייסבלאי אבי וסרטו "מדינה ביום אחד" י"א - י"ב
כרמל מרקו וסרטו "אחותי היפה" ז' - י"ב
מנקין דני ויונתן ניר וסרטם "הדולפין"  ז' - י"ב
קדר יאיר וסרטו "7 הסלילים של יונה וולך" י' - י"ב
רוט מנחם וסרטו "רדוף" ט' - י"ב
ששון אנג'ל רוני וסרטה "לאן שאת נוסעת" ט' - י"ב 

חדש בהיצע האמנותי - תאטרון
אוצר השירים - מדיטק חולון גן - ב'
איפיגניה - תאטרון באר-שבע י' - י"ב
אנטי (ע"פ אנטיגונה) - תאטרון גשר  ז' - י"ב
אנטיגונה - התאטרון העברי  י' - י"ב
אנשים קשים - תאטרון עירוני חיפה ט' - י"ב
אף פ'ם לא - חני עמותה לקידום תאטרון מובחר ז' - י"ב
אקסודוס - תאטרון אורנה פורת ז' - ט'
את התרופה ניתן לפיג'מה-גירסה מצומצמת - כספי לילך וטל צדקוני גן - א'
בגדי המלך החדשים - תאטרון הקרון גן - ד'
בגן של ביאליק - תאטרון אורנה פורת גן - א'
בוקר של שוטים - תאטרון הנגב י' - י"ב
בטח יש ילד -  תזמורת הבמה הישראלית מיסודה של יד חריף א' - ד'
בית ההזיות - תאטרון אלג'ואל אלבלדי ז' - י"ב
בית ספר לנשים - תאטרון הקאמרי י' - י"ב
בלב הים הגדול - יפרח רונן - גן - ב'
בריא ושלם (סאג סלים) - דאו סלים ז' - י"ב
גששי החלומות - תאטרון הקרון גן - ד'
האי - תאטרון אלמג'ד ט' - י"ב
האסופית - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ג' - ו'
ההבטחה - תאטרון הקיבוץ ד' - ח'
החתול במגפיים - תאטרון חובק עולם גן - ב'
הילכו השניים יחדיו - אנסמבל הרצליה ותאטרון הקאמרי  י"א - י"ב
המעיל המופלא - תאטרון עמוקה א' - ד'
המפלצת-אלבועבוע - תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א' - ג'
הנסיכה על העדשה - תאטרון אורנה פורת גן - ג'
הנעליים של אדון סימון - תאטרון אורנה פורת גן - ג'
הסוחר מוונציה - תאטרון הבימה ט' - י"ב
העיר הזאת - תאטרון האינקובטור ט-יב
הקוף והצב (ערבית) - תאטרון אלג'ואל אלבלדי ד' - ו'
הקוף של קפקא - תאטרון עירוני חיפה י' - י"ב
התנ"ך בחרוזים - חני עמותה לקידום תאטרון מובחר גן - ג'
התקפת לב - אנסמבל ציפורלה ט' - י"ב
התשמע קולי - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ד' - ט'
והילד הזה הוא אני -  תאטרון ארצי לילדים ונוער גן - ג'
חבר לעת צרה (ערבית) - תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) גן - ג'
חלומות (אחלאם) - תאטרון אלכרמה (בית הגפן) 250 ג' - ו'
ילדת הפעמון  - בית לסין/מדיטק חולון ג' - ו'
ירושלים החדשה - תאטרון החאן הירושלמי י"א - י"ב
כדור שלג  - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ד' - ו'
כולם היו בני (ערבית) - תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף)  ז' - י"ב
כיפה אדומה קטנה - שוקרון ליאורה גן - ב'
כלבלב מחפש בית - חיות הבמה גן
כשהכול היה ירוק (ללא מילים) - תאטרון המפתח א' - ד'
לא סתם סיפור - תאטרון אלסראיא הערבי-יפו  גן - ו'
לופט גשפט - תאטרון הקרון גן - ו'
מזוודות ומציאות - תאטרון התיבה א' - ג'
מלאכת החיים - תאטרון בית ליסין י"א - י"ב
מלך סיאם - תאטרון אורנה פורת  א - ו
מנגינה כחולה עם תלתלים - סדנאות הבמה גן - ב'
מנדפרו פרדה (מי יעז לשפוט) בית הקונפדרציה - תאטרון הולגאב ז' - י"ב
מנת עדשים - ומאלו אלעדס - תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א' - ג'
מסיבה בגן העכברים - תאטרון אורנה פורת גן - א'
מרי סטיוארט  - תאטרון תמונע ט' - י"ב
משחק של אהבה ומזל - תאטרון החאן הירושלמי  ז' - י"ב
משפט דויד  - מרכז הבמה-ירושלים  ט' - י"ב
נורה-בית הבובות - תאטרון באר-שבע  י' - י"ב
סודות בצנצנת - רובין מיכל גן - א'
סוף הדרך - תאטרון אספקלריא ז' - י"ב
עם כל הכבוד (ערבית) - תאטרון אלכרמה (בית הגפן) ז' - י"ב
ענתרה - עמותת ג'ביינה  י' - י"ב
פוליאנה וג'ימי - תאטרון ארצי לילדים ונוער  ג' - ו'
צרור נפלאות הקרקס - תאטרון המילה א' - ג'
קברט - תאטרון הקאמרי י' - י"ב
קונץ וראי הפלאים - עמותת נט"ל גן - ב'
קורדרוי - תאטרון הקרון גן - ג'
שום גמדים לא יבואו -  איתן רויטל י"א - י"ב
שיאכלו עוגיות - תאטרון הנפש ח' - י"ב
שיר המולד (ערבית) - תאטרון אלחנין (נויסר לוטוף) א' - ו'
שכנים - תאטרון מופע- עדי העמותה לתאטרון  א' - ו'
שלאף שטונדה - חני עמותה לקידום תאטרון מובחר י"א - י"ב
תהילה - תאטרון החאן הירושלמי ז' - י"ב
תעלולי אסקפיין (ערבית) - תאטרון אלכרמה (בית הגפן) ז' - י"ב

 

 

 

 

 

 

יש למלא את הפרטים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.