חדש בהיצע האמנותי - תשע"ד

מוזיקה
בית ספר לקוסמים מוזיקליים - תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ. א' - ד'.
בקצב עולמי - תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ. ג' - ה'.
ג'אז - אמנות אמריקאית מקורית - כהן יובל. ז' - י"ב. 
גוספל ג'אז קומפקט (גירסה מוקטנת למופע גוספל ג'אז). ז' - י"ב. 
האחים מ-לסול (האחים מרחוב התווים) - העמותה לקידום תאטרון השעה. א' - ד'.
הבאלקאניסטים - הנר ברק. ג' - ו'.
הלב והמעיין - מוזיקה חסידית - כרמי נאור. א' - י"ב.
המכה אסתר - תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ. א' -  ד'.
טריו ג'אז (לואי אבו סינה). ד' - י"ב.
יוסי סאסי- מפגש. ז - י"ב.
כשביאליק ופיירוז נפגשים - טולדאנו עידן. ז' - י"ב.
לב עמיר (מפגש) - צלר אילן. י' - י"ב.
מה זה התנועות האלו - אנסמבל סולני ת"א. גן - ו'.
מופע מוזיקה ערבית - אסדי בשיר. א' - ט'.
מיתרים מספרים (מפגש) - מנטל ז'אנין. גן - ב'.
מסע אל עולם הקצב (מפגש) - גמזו, מוזיקת עולם יהודית. גן - א'.
מעורב ישראלי - לגיל שוש. י' - י"ב.
נאור כרמי והטנבור - כרמי תמר. א' - י"ב.
ניגוני שלמה המלך האבודים (מפגש) - גמזו, מוזיקת עולם יהודית. גן - א'.
נשים שרות תפילה - וילנר רחל. ה' - י"ב.
עוד ועוד (ערבית ועברית) - מח'ול סמיר. ו' - י"ב.
עמי רייס - מפגש. ז' - י"ב.
עמי ותמי הולכים לאופרה (מפגש) - אילן לימור. גן - ב'.
פיוטים במעגל השנה (פיוטי סליחות ופיוטים במעגל השנה) - גמזו, מוזיקת עולם יהודית. ז - י"ב.
צלילי מסע - תזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד. ז' - י"ב.
צלילים מטיילים - דוידוף בועז. גן - ב.
סובול יהלי - מפגש. ז' - י"ב.
סינדרלה: איך מנגנים סיפור - מדיטק חולון ותזמורת המהפכה. א' - ו'.
צליל וקצב (מפגש) - בשאראת רמזי. ג' - ט'.
שאנסונים ולהיטים צרפתיים - מרין מרשאל ומירה. ז' - י"ב.
שורולה ילדים - מנגינות וסיפורים מברזיל - אב"י. א' - ד'.
תזמורת המהפכה - חופרים בקלסיקה. ז' - י"ב.
תזמורת סימפונט רעננה - "צלילי נוף מולדת" (פרויקט פעמה). א' - ד'.
תזמורת סימפונית ישראלית ראשל"צ - "מקצה לקצה". ג' - ז'.
תזמורת של ממש (שירי עוזי חיטמן) - תומאי הפקות בע"מ. ד' - ז'.
תורן דן: לכתוב שירים זה טוב - בוקיט. ז - י"ב.

מחול
בוטניקה של תשוקה - טליה בק. י' - י"ב.
במדבר דברים - להקת המחול קמע. ז' - י"ב.
במקום שלך - קייזר אבי. י' - י"ב.
דורותי בארץ עוץ - להקת המחול פרסקו ותאטרון ארצי לנוער .גן - ג'.
האגדה על השיח הקטן - בלט פאנוב. גן - ג'.
החתול במגפי הקסם - להקת הפלמנקו הישראלית. גן - ג'.
הימים שלנו - הבלט הישראלי. ט' - י"ב.
חלום יעקב - להקת המחול ענבל. א' - ד'.
כדור-יחד - תאטרון מחול ירושלים. א' - ג'.
לרקוד אל החלום - העמותה לקידום תאטרון השעה. ד' - ו'.
מוצרט 10 - להקת המחול קמע. ז' - י"ב.
משחקים פיראטיים - להקת המחול קמע. גן - ג'.
סימנים - להקת המחול הקיבוצית. ד' - י"ב.
סיפורי בגדים - מדיטק ולהקת המחול פרסקו. גן - ג'.
פודל איט (poodel-it) - להקת המחול נדין בומר. ה' - י"ב.
פולו ספוט - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער. ד' - ט'.
צלותא 2 - עמותת הכוריאוגרפים. ט' - י"ב.
קווים לאדם, חווה ומה שביניהם - גל תרבות. ז' - י"ב.
קונטקט אימפרוביזציה - הגוף המקשיב - יניב מינצר. ח' - י"ב.
קינסה - להקת הפלמנקו הישראלית. ז' - י"ב.
קצרים במחול - להקת המחול נדין בומר. א' - ד'.
רביע - להקת המחול אורלי פורטל. ז' - י"ב.
ריקוד ברגע - אמנות ההקשבה, הדיאלוג והמשחק (מפגש) - יניב מינצר. ה' - י"ב.
שלוש יצירות - להקת המחול אורלי פורטל. ז' - י"ב.


ספרות
אריאל פנינה וספרה "לא בא בחשבון". ד' - ו'.
בן צבי דפנה וספרה "שירים לעמליה". גן - א'.
בקריה רג'אא (מפגש עם סופרת). י' - י"ב.
ברגמן אורית וספרה "יומנה של לוכדת כרישים". ד' - ו'.
בשאראת עודה (מפגש עם סופר). י' - י"ב.
הדר גבריאל - סיפורי ע.הלל (שעת סיפור תאטרלית). גן - ב'.
ורד רן מספר על אריך קסטנר. ג' - ד'.
ח'ורי שחאדה (מפגש עם משורר). ז' - י"ב.
חכם רונית (מפגש עם סופרת) - הרחבה גילית. גן - ח'.
ח'לאילי אסמהאן וספרה "ביתונא ובית אלדומא" (ביתנו ובית הבובות). א' - ד'.
ילד קטן וילד גדול. חני - עמותה לקידום תאטרון מובחר. גן - ב'.
כוכבי טלי (מפגש עם סופרת).גן - ב'.
לצייר במילים, לכתוב בתמונות; חווה חבושי וברכה אלחסיד. ז' - ט'.
נרי אלומה (מפגש עם סופרת). גן - א'.
נתן אלתרמן - השירים הראשונים. לבנת דקר ורונן וודלינגר. ט' - י"ב.
סרלואי בכל (מפגש עם משוררת). י' - י"ב.
פן - מוזיקה חדשה לשירי אלכסנדר פן. י' - י"ב.
קיואן סוהיל (מפגש עם סופר). ז' - י"ב.
ראפא יחיא (מפגש עם סופר). א' - ו'.

קולנוע
אידיסיס דנה וסרטה "סרט בר מצווה". י' - י"ב.
אילוז גנית וסרטה "המיית היונה". ד' - י"ב.
איפרגן רונית וסרטה "חיים על הגבול". י"א - י"ב.
ברמן ג'קי וכהן גלעד וסרטם "איפה שהשמים נגמרים" (עלילתי). ט' - י"ב.
גולדשמידט גלעד וסרטו "מרכבה ירוקה". י"א - י"ב.
דודינסקי נטשה וסרטה "גיזי". י"א - י"ב.
דוידי גיא, עימאד בורנאט וסרטם "חמש מצלמות שבורות". ט' - י"ב.
דורון דנה ואוריאל סיני וסרטם "ספורים". י' - י"ב.
חרסונסקי יעל וסרטה "שתיקת הארכיון". י"א - י"ב.
טל רן וסרטו "גן עדן" - ט' - י"ב.
לנדסמן סילבינה וסרטה "בגרות לוחמים". י' - י"ב.
ניר יונתן וסרטו שלו ושל גלמן צפריר "לחתוך את הכאב". י' - י"ב. 
עדואן עדי וסרטו "עראבני" (עלילתי). ו' - י"ב.
קלינג שלי וסרטה "במעטפות". י' - י"ב.
קנולר אלירן ווייסבלאי אבי וסרטם "הטקס". י' - י"ב.
רויכמן גלית: איך עושים סדרת טלוויזיה?. ג' - ו'.
רויכמן גלית והסרט "אביבה אהובתי". י' - י"ב.
רויכמן גלית: רטטוי - המתכון לעשיית סרט. ה' - ו'.
רייספלד דני וסרטו "פנתר לבן" (עלילתי). ח' - י"ב.
שלם שוש / מדליה הילה וסרטן "לכודים ברשת". ט' - י"ב.
שפירא יורם - דמות החייל בקולנוע הישראלי - הרצאה והדגמות. י' - י"ב.
שפירא יורם - קולנוע הומניסטי (דמות האחר בקולנוע) - הרצאה והדגמות. ז' - י"ב.

תאטרון
אדיסון - תאטרון אורנה פורת. ד' - ו'.
אולי פיל - עדי, העמותה לתאטרון ילדים ונוער ותאטרון הקיבוץ. גן - ג'.
איגלו - מיצ'ה פיגה הפקות בע"מ. י' - י"ב.
איפה הים - מדיטק חולון. ז' - י"ב.
איפיגניה - תאטרון באר שבע. י' - י"ב.
איש קטן ודרקון - מדיטק/תאטרון טוב. גן - ד'.
איש קטן מה עכשיו - התאטרון הקאמרי. י' - י"ב.
אמא קוראז' וילדיה - התאטרון הקאמרי. ט' - י"ב.
אני לא גנב - חני עמותה לקידום תאטרון מובחר. ד' - ח'.
אריה הספריה - מדיטק חולון. גן - ג'.
בייגלה - תאטרון ארצי לנוער. גן - א'. 
ביקור מולדת - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער. ד' - ו'.
בנוגע לציפור - תאטרון הנפש. ט' - י"ב.
בת המלך - תאטרון עירוני חיפה. גן - ד'.
גזע - תאטרון עירוני חיפה. י' - י"ב.
דבר עברית - תאטרון אורנה פורת. ב' - ו'.
דירה להשכיר - המכון לקידום האינטגרציה החברתית גן - ב'.
דפוקים - תאטרון עירוני חיפה. ט' - י"ב.
האבן האחרונה - תאטרון אורנה פורת. ז' - ט'.
האדרת - תאטרון החאן הירושלמי. י' - י"ב.
הבחירה - תאטרון אורנה פורת. ו' - ט'.
הבן של היהודי האחרון - תאטרון הפרינג' באר שבע. י"א - י"ב.
הדיבר ה-8 - תאטרון הנפש. ה' - ו'.
הדייג ודג הזהב - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער. גן - ג'.
החברות של אלוהים - תאטרון מקומי. י - י"ב.
החולה המדומה - תאטרון החאן הירושלמי. י' - י"ב.
החייל האמיץ שוויק - תאטרון הבימה. י' - י"ב.
היי יפה - תאטרון קרמיט. ט' - י"ב.
היידי בת ההרים - מדיטק חולון. ד' - ו'.
הכיתה שלנו - התאטרון הקאמרי ותאטרון הבימה. י' - י"ב.
הכל פתוח - עמותת שיא. גן - א'.
הלב של ירושלים - תאטרון ארצי לילדים ולנוער. ד' - ט'.
הם יורים גם בסוסים - התאטרון הקאמרי. י' - י"ב.
המאהב - תאטרון הבימה. ט' - י"ב.
המלט - אנגל דורי. י' - י"ב
המלך ליר - נויסר לוטוף. י' - י"ב.
הצוענים של יפו - תאטרון החאן הירושלמי. י"א - י"ב.
הקיץ שלי - תאטרון ארצי לילדים ולנוער. י' - י"ב.
הקמצן - תאטרון הבימה. ז' - י"ב.
התפקיד הראשי - תאטרון אורנה פורת. ד' - ז'.
ודן? - שדה תהילה. ז' - ט'.
חבלי משיח - תאטרון באר שבע. י' - י"ב.
חברים על הגשר - תאטרון אורנה פורת. גן - ג'.
חגיגה בסלט (אתפאלית אלח'ודר) - תאטרון אלג'ואל אלבלדי. גן - ד'.
טו לייף (to life) - תאטרון מ.ר.א.ה. י' - י"ב.
טופלה טוטוריטו - תאטרון אורנה פורת. ד' - ו'.
טירונות בלוז - תאטרון באר שבע. י"א - י"ב.
יותם ויעלי - מדיטק חולון. גן - ג'.
יש דרקון בירקון - חני עמותה לקידום תאטרון מובחר. גן - ג'.
כטוב בעיניכם - בית ליסין ומדיטק חולון. ד' - ט'.
להתחיל ברגל שמאל - תאטרון הנפש. ו' - י'.
מבצע סבא - תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער. גן - ג'.
מהדקים - עמותת שיא ותאטרון הקיבוץ. ה' - ט'.
מהפכה בג'ונגל - העמותה לקידום תאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער. גן - ג'.
מחוברים - תאטרון מופע - עדי - העמותה לתאטרון. ד' - ו'.
מיץ מיץ לימונדה - תאטרון עירוני חיפה. י"ב.
מקבת - התאטרון הקאמרי. ט' - י"ב.
מתחיל בבום נגמר בטראח - תאטרון הספרייה. גן - א'.
סוד הגן הנעלם - תאטרון הקיבוץ. ג' - ו'.
סירנו דה ברז'ארק - התאטרון הקאמרי. י' - י"ב.
סעדה מתה - תאטרון אלחיאת, המרכז הקהילתי הערבי רמלה. ט' - י"ב.
עושת הנפלאות - מדיטק חולון. ה' - י'.
פינוקיו דל ארטא - תאטרון ארצי לילדים ולנוער. גן - ג'.
פנטו-דאנס (מפגש) - אב"י: אמנויות במה ישראלית. א' - ו'.
פנים אחרות - תאטרון תמונע. י"א - י"ב.
פסטיבל החיות - תאטרון אורנה פורת. גן - ב'.
פרח השכונות - תאטרון באר שבע. ז' - י"ב.
פרח נתתי לנורית - עמותת שיא. גן - ג'.
פרחה שם יפה - ואזנה גרינולד חנה. י' - י"ב.
צבעים (אלוואן) - סינמה דרמה. א' - ב'.
צלילי המוזיקה - עודד פלדמן אמנות ותקשורת בע"מ. ד' - י"ב.
קאן וקאן (היה היה) - נחאס אימן. גן - ד'.
קופסת פלאים - כהן יובל ואמיליה. גן - ג'.
קונצרטה ל-8 - גל תרבות. ט' - י"ב.
קזבלן - התאטרון הקאמרי. ז' - י"ב.
רוח יער - תאטרון הרוח. גן - א'.
רעש לבן - תאטרון מופע. ד' - ח'.
שבלול - מחזה מוזיקלי משירי שלום חנוך.  תאטרון הקיבוץ. ו' - י'.
שעת מבחן - תאטרון ארצי לילדים ולנוער. ז' - ט'.
תיק נפתח - אנסמבל תאטרון פרינג' נצרת. ז' - י"ב.

 

 


 

יש למלא את הפרטים

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.