גלויות מכאן - סיפורי צעירים מרמלה - לוינסון משה

תחום: קולנוע
תת-תחום: הרצאה והדגמות
משך זמן המופע: 90
סגנון: תיעודי
שם הרכב:
סיווג: תכנית מיוחדת
שם המפיק: פרופיל הפקות
קהל יעד: ט - יב
כמות קהל מקסימלית: 200
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 01/01/2006

סדרה תיעודית בת עשרה פרקים (כ-15 דקות כל אחד), שבהם מספרים נערים ונערות בגילאי 18-15 מרמלה סיפורים אישיים, החושפים את עולמם הפנימי כמתבגרים, על חלומותיהם ואכזבותיהם. את הסרטים ביימו, צילמו והקליטו הצעירים עצמם, תחת חונכות של במאים מקצועיים. בין נושאי הסרטים: נערה אתיופית, שגדלה במשפחות אומנות, במסע לגילוי מי הייתה אמה שנפטרה בלידתה; נערה המאוהבת אהבה נכזבת בנער הסבור שהיא "מכוערת"; נער שהקנאה לחברתו היפה מעבירה אותו על דעתו; נערה שאמה נפטרה מסרטן והיא מגדלת ביחד עם אביה את אחיה הקטן; נערה ערביה שהוריה רוצים לחתנה, בעוד שהיא רוצה ללמוד באוניברסיטה; נער סנדוויץ' שאינו מוצא את מקומו במשפחה על רקע קנאה באחיו הבכור; נער החולם להיות 'גנגסטר' ותהליך התפכחותו מהחלום; ועוד. ישראל 2004.

יוצר הפרויקט הוא משה לוינסון, מפיק קולנוע וטלוויזיה, שהפיק ויצר סרטים עלילתיים, דרמות לטלוויזיה וסרטים דוקומנטריים עטורי פרסים בינלאומיים, ביניהם סרטי הקולנוע "החברים של יאנה", "סודות משפחה", סדרת הילדים "ג'ינג'י" עפ"י סדרת ספריה של גלילה רון פדר, והסרטים התיעודיים "5 ימים" (על פינוי גוש קטיף) ו"בן ציון – חייו ופועלו של פרופ' בנציון נתניהו".

המפגש כולל הקרנה של עד שלושה מתוך עשרת הסרטים לפי בחירת בית הספר, הרצאת מבוא ושיחה של משה לוינסון עם התלמידים בנושא הקולנוע הדוקומנטרי, תוך התמקדות בז'אנר הקולנוע הדוקומנטרי האישי.יוצר הפרויקט הוא משה לוינסון, מפיק קולנוע וטלוויזיה, שהפיק ויצר סרטים עלילתיים, דרמות לטלוויזיה וסרטים דוקומנטריים עטורי פרסים בינלאומיים, ביניהם סרטי הקולנוע "החברים של יאנה", "סודות משפחה", סדרת הילדים "ג'ינג'י" עפ"י סדרת ספריה של גלילה רון פדר, והסרטים התיעודיים "5 ימים" (על פינוי גוש קטיף) ו"בן ציון – חייו ופועלו של פרופ' בנציון נתניהו".

סוג במה לא מקצועית
מספר אומנים 1
זמן הקמה 00:20
שפת המופע עברית
ציוד הקרנה די.וי.די, ברקו
סאונד כן
מסך כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
פרופיל הפקות
054-4232176

l.m@orange.net.il

תל אביב, סוקולוב 58 דירה 1

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.