אריאל הורוביץ - מפגש - תשפא

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מפגש מוזיקה
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: מפגש
שם המפיק: ג.ר.א.ש שיווק ויעוץ בע"מ
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 50
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 22/09/2020

כיתת אמן- אריאל הורוביץ

אריאל הורוביץ-מכותבי השירים הבולטים בארץ (״רקפות בין הסלעים״, ״עשרים אלף איש״,״רנה״, ״האהבה מתה״, ״יאללה ביי״ ועוד). בכיתת אמן שהיא מסע מוסיקלי בין שלל השפעותיו: תל אביב וכנרת, רנדי ניומן ואימו של אריאל נעמי שמר, אבא קובנר והרב מנחם פרומן. הסיפורים שמאחורי השירים נחשפים והקשר הרב דורי בין ״שבחי מעוז״ ל״רקפות בין הסלעים״ ובין ״על נהרות בבל״ ל״ברלין״, מספר לא רק את סיפורו של אריאל כיוצר, אלא את הסיפור של כולנו.אריאל הורוביץ יליד 1970 , הוא בנם של המלחינה והמשוררת נעמי שמר והמשפטן והסופר מרדכי הורוביץ.

גדל ברמת אביב ולמד בביה״ס ״אליאנס״.

בצבא התגייס לקורס טיס וסיים את השירות כמטיס מזל״ט בחיל המודיעין.

אחרי הצבא עבד כפועל ייצור במפעל בדרום תל אביב וכך חסך כסף לטיול בן חצי שנה מחוף לחוף בארה״ב ובקנדה.

אחרי הטיול נרשם ללימודים בביה״ס ״רימון״, שם פגש אותו המפיק המוזיקלי יהודה עדר שהתרשם מכשרון הכתיבה וההלחנה שלו והפיק את אלבומו הראשון של אריאל ״יאללה ביי״ שיצא בשנת 98 בחברת התקליטים ״הליקון״.

מאז הספיק הורוביץ להוציא שישה אלבומי סולו ולכתוב גם לאחרים. מהבולטים בשיריו: ״סיגל נחמיאס״ (המנון מחאת המילואימניקים ב96), ״יאללה ביי״-השיר המושמע ביותר ברדיו באותה שנה, ״האהבה מתה״-זוכה פרס שיר השנה של אקום לשנת 2000, ״רנה״, ״קוקוס״-שיר הנושא באלבומה של חוה אלברשטיין משנת 2005, ״רקפות בין הסלעים״, ״עשרים אלף איש״ לזכרו של החייל הבודד שון כרמלי ועוד.

פעילות חברתית:
1. מייסד ומנהל אמנותי של ״פרויקט האני האחר״-שת״פ בין ביה״ס ״רימון״ לעמותת ״אנוש״ המשקמת פגועי נפש. הפרויקט זכה בשנת 2013 בפרס פרויקט השיקום הטוב באירופה מטעם ארגון הגג ״גמיאן״ .
2. שותף לייסוד פרויקט ״מקורוק״-בתי מדרש מוזיקליים לנוער ולמבוגרים בארץ ובעולם.
3. מנכל ומייסד של החל״צ ״הפינג׳אן הדיגיטלי״-המקימה בסיוע משרד התרבות והספורט והספריה הלאומית מיזם לאומי להנגשת המוזיקה הישראלית.

אריאל מלמד כתיבה והלחנה בביה״ס הגבוה למוזיקה ״רימון״ , מרבה להופיע ומשתף פעולה גם עם יוצרים מתחומים ומזרמים אחרים בחברה הישראלית ביניהם, אנשי התקשורת ג׳קי לוי ושרה ב״ק, הסופר אסף ענברי והפייטן חכם דוד מנחם.

אריאל נשוי לתמר ואב לשלושה ומתגורר בתל אביב.

מה הם מקורות השראה?

על הקשר בין הדורות- במה שונה/דומה יצירתה של נעמי שמר ובני דורה מיצירתו של אריאל ובני דורו?

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
ג.ר.א.ש שיווק ויעוץ בע"מ
0522553364

ronny.hafaka@gmail.com

פרדס חנה, גבע 3

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.