נר למאה - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 60
סגנון: דרמה הסטורית
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה גדולה
שם המפיק: תאטרון אספקלריא
קהל יעד: א - ו
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 09/12/2018

 

הצגה המגוללת את סיפורו רב ההשראה של הרב משה צבי נריה, אבי דור הכיפות הסרוגות שמכוח אישיותו ותחושת השליחות שפיעמה בו הצליח להדליק לבבות של אלפי תלמידים שממשיכים ומדליקים אחריו עד אינסוף.

נער, שזה עתה ניצל מתופת השואה, מגיע לבדו לישראל בספינת מעפילים. ללא קרקע להישען עליה, נקלע הנער לישיבת כפר הרוא"ה בראשות הרב נריה. רוחה של הישיבה זרה לו והוא מבקש לעזוב, אולם המפגש הייחודי עם הרב ותלמידיו מעורר בו רגשות שמעולם לא חווה ומושך אותו אל עולמם ואל סיפורו האישי של הרב.

ההצגה מפגישה את הילדים עם דמותו של המחנך רב הפעלים הרב נריה, ומאפשרת לכל אחד מהם לחוש באופן אישי כאילו היה תלמידו המיוחד של הרב.

נר לאחד נר למאה הוא ביטוי תלמודי שמשמעותו היא שישנם מעשים שבהם אותה התועלת הצומחת ליחיד יכולה להועיל גם לרבים. הביטוי עוסק באורו של נר שיכול להועיל למאה בני אדם כשם שהוא מועיל לאדם יחיד
כתיבה:

חגי לובר

בימוי:

חגי לובר

עוזרת במאי :

רננה לובר

תפאורה ותלבושות:

קרן ווליך

ביצוע תפאורה:

נתן ברודי

מוזיקה:

גל לב

תאורה:

אדם רוטבליט

כוריאוגרפיה:

שקד ברוק

משחק:

דוד אריאל, יונתן אבינועם, יפתח רוה

ישנו קובץ הצעה לשיעור למזמינים את ההצגה ללימוד בכיתה לפני ההצגה  'נקודות להעמקה ודיון סביב ההצגה "נר למאה" על הרב והרבנית נריה'

מפרט טכני מפרט טכני: מספר משתתפים: ;3 מספר האנשים הדרושים להקמת המופע: ;2 מספר מפעילים במופע עצמו: 2 ; ; ;סאונדמן ותאורן מספר המשאיות הנדרשות להובלת תפאורה ותאורה: ;1 מספר פנסים בהם נעשה שימוש במופע: ;כולל 4 סטנדים, 18 ;פנסי לד צבעוני מערכת סאונד נדרשת: ;מחשב ;כולל מערכת הגברה 80W , ; ;שני רמקולים, שני סטנדים, מיקסר 8 ערוצים, 8 מדונות, משדרים מקלטים, CD ; ; ; מקרן מסכים צרכים מיוחדים (הקרנה וכו ' ;): ; אולם חשוך יש קטעי הקרנה בחלק מההצגה.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה נר למאה 3

לינק לצפיה

המלצה נר למאה 1

לינק לצפיה

המלצה נר למאה 2

לינק לצפיה
תאטרון אספקלריא
052-5665573

aspakpro@gmail.com

ירושלים, שטנר 3, גבעת שאול

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.