סינדרלה(ערבית) - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מחול
משך זמן המופע: 60
סגנון:
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה גדולה
שם המפיק: יאללא
קהל יעד: גן - ו
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 17/12/2017

מופע זה הוא מופע שמשלב בין שני תחומים אמנותיים - תיאטרון ומחול, הוא מוצג ע"י 6 שחקנים ורקדנים מקצועיים המוכרים בתחום תיאטרון הילדים.

מופע זה בא להציג את הסיפור העולמי המוכר "סנדרילה",שהילדים אוהבים, בצורה יותר מודרנית כך שצורה זו איננה רגילה ויכולה למשוך את הילדים יותר.

מופע זה הוא מופע עשיר, מבחינת תוכן, תפאורה... כך שמצד אחד, מופע זה בא כדי להנציח את המסר הטמון אחרי הסיפור העולמי "סנדרילה"- הצדק הוא שינצח בסוף למרות כל הקשיים, וסנדרילה תזכה בזכותה לחיות בכבוד ובזכותה שהזולת יתייחסו אליה בכבוד. כל זה יכול להעניק לילד את היכולת להבין את המסר שאומר שהתייחסות בכבוד לזולת הוא ההתנהגות הראויה שתהיה בחברה ולספוג את כל הערכים הטובים.

מצד שני, מופע זה בא להעניק לילדים ולצופים הנאה מסוימת תוך כדי הצפייה במופע, מופע זה מלא בהומור, וגם מכיל בתוכו חוויית ההיכרות עם הרבה תרבויות שונות בעולם בצורה יפה ומהנה שבאה גם להעשיר את הילדים בסוגי תרבויות שונות.


לצפייה בסרטון

היצירה מופקת ע"י עמותת יאללא (ע"ר) לתרבות ולאמניות, עמותה זו נוסדה ונמצאת בנצרת, עמותה זו דואגת להעשיר את הילדים בכל מיני חוגים אמנותיים ותרבותיים ומופעים מעשירים. "סנדרילה" זה אחד המופעים האלה.

המפקח האמנותי של יצירה זו הוא מר אחמד דוכאן, מנהל עמותת יאללא, שהוא במאי עולמי מוכר שלמד בצרפת.

הבמאית של מופע ספציפי זה נקראת אירינא ג'מאל שהיא אישה אוקראינית. היא סיימה את לימודיה  בדרגת M.A בפקולטה לכוריאוגרפיה, יש לה גם תעודות בבלט ומחול. היא גם שחקנית שיש לה הרבה יצירות באוקראינה ובישראל. היא גם במאית באוקראינה וביצירות מחול. תיאטרון סכנין, חיפה. היא גם עובדת ככוריאוגרפית.

מופע זה הוא מופע עשיר בתפאורה, התקני הסאונד והתאורה הם התקנים חדשים ומקצועיים. 

המשתתפים במופע זה גם הם אומנים ושחקנים מקצועיים המוכרים בעולם תיאטרון הילדים, שלרבות מהם יש תארים במחול ודרמה

שירין ח'ורי שהיא שחקנית ורקדנית, שמציגה את דמותה של סנדרילה, היא אישה בעלת תואר שלB.Ed  במחול ותנועה ממכללת סמינר הקיבוצים שנמצאת בתל אביב, בנוסף היא סיימה תואר B.A   באנגלית ותקשורת מאוניברסיטת חיפה.

אבראהים קדורה שמייצג את דמותו של המלך סיים את לימודיו בדרמה ותיאטרון בבית הספר לאמנויות הבמה-בית צבי ברמת גן. בנוסף, הוא למד קורסי מחול, מוזיקה ודרמה במרכז לתיאטרון בעכו, הוא גם למד קורסים במחול ותיאטרון בארץ ובחו"ל.

ראמי סליבא הוא שחקן שמייצג את דמותו של הנסיך, הוא לומד טרפיה בעזרת בעלי חיים וגם הוא מומחה בנגינה על העוד.

בראאה עבדאללה שמייצגת את דמות אחותה של סנדרילה, סיימה את לימודיה במקצועי ספורט כללית – זומבה, שחייה... במכון וינגט ובמכללת אוהולו בתל אביב.

הנאדי שמייצגת את דמות האם, למדה דרמה ותיאטרון במרכז "נעם" לתיאטרון בשכם, מרכז "עשתאר" ברמאללה, מרכז "אלקסבה" לתיאטרון וגם במרכזי "קרתאס" ו-"אלחכואתי"

 

מפרט טכני מפרט טכני סאוונד 2 רמקולים לצופים 6 קיקרופון מדונה 1 מיקרופון למבוא 1 מחשב להפעלת קיוהאת המוסיקה 1 מקסר סאוונד ; תאורה 10 לד 10 w 1 מקסר תאורה
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה מס' 3

לינק לצפיה

המלצה מס' 1

לינק לצפיה

המלצה 2 (1)

לינק לצפיה
יאללא
0528161492

info@yalla-naz.org

נצרת, אזור תעשייה ג

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.