פוסטאני-היצע נוסף

תחום: מחול
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון: מודרני
שם הרכב:
סיווג: מופע מחול
שם המפיק: עמותת אלאמל למחול
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 12/07/2017

מופע תיאטרון מחול, נשי במיוחד שמציג ביקורת באופן חלק. שעה אחת מגלמת את המציאות בחברה המזרחית ומשקפת את המרמור שעוברות חלק רב מן הנשים שמעוררת את החושים ורגשות רבים כמו: כעס, צחוק, בכי, שקוץ ועוד. המופע מציג בפני הקהל סיפורים ריאליסטים מגוונים שעוברים בחייהן היומיום של הנשים בחברה.

המופע מציג עמדות לגבי מעמדה של האישה בחברה ומתייחס לסטראוטיפים חברתיים מנקודת מבט ביקורתית.

המטרה שלנו היא לתת לבני נוער לראות איך דברים מתרחשים מסביבם ולהסתכל בעין ביקורתית, להעלאת מודעות בקרבם ולהשפיע על התנהגותם החברתית ולהפוך אותה לחיובית יותר על מנת לחיות בחברה בשלה יותר.1.רשא ג'השאן: ילידת 1982, רקדנית לשעבר בלהקת אל-אמל. בעלת תואר בוגר במחול מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. מדריכת בלט קלאסי ומודרני וכוֹרֵאוֹגְרָפית. ג'השאן מפיקה מספר מופעים תיאטרליים, בנוסף להיותה שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, ומעצבת תנועה בתיאטרון. היא השתתפה במספר סדנאות משחק וריקוד מסכות. היא עובדת בעמותה כרכזת למחול מודרני וכוריוגרפית. 

2.אליס מטר: יליד 1990,סיים תואר ראשון בנושא תיאטרון קהילתי, לקרת תואר שני בלונדון Royal Central School of Speech & Drama.  שחקן במה מקצועי ובמאי.

* אלימות בקר נערות

* אלימות בקרב בני נוער

* גיל מתאים להתחתן 

סטראוטיפים

* מה היא חברה בשלה

 

מפרט טכני צריך במה מקצועית. גודל של 10 מטרים - 8 מטרים. חדרי הלבשה, קוליסות. המופע לא מתאים בחצר בית ספר או במקום פתוח צריך אולים ובמה מקצועית. אנחנו מביאים את התאורה ותפאורה וציוד להגברה.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

מלצה 2

לינק לצפיה

המלצה 3

לינק לצפיה

המלצה 1

לינק לצפיה
עמותת אלאמל למחול
0505448280

alamaldance@gmail.com

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.