עאלם אלסעאדה

תחום: ספרות
תת-תחום: מופע ספרותי
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: אבו אחמד חאולה/ קלילה ודמנה
קהל יעד: א - ה
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 22/06/2021

 .פיראס ושלושת החברים שלו : זה סיפור שמדבר על דמות מרכזית בשם פיראס ושלושה חברים : חמור , יונה , ציפור. הלקח שנלמד מהסיפור הזה שלא לשקר איך לתת עזרה לנזקקים הסיפור מדבר על ערכים כמו אהבה וביטחון ואמינות 2 " .יא טייר אלטאיר " סיפור מורשת הדמות המרכזית זו הסבתא שברכוש שלה קופסה ישנה מאוד עם תמונות מהעבר על מקומות שביקרה בהם , היא מתחילה לספר על העבר ועל הביקורים שלה ולמקומות הללו וכמובן היא מראה ציוד מורשת שיש לה והיא מסבירה למה זה היה משמש בעבר ומה התחליף שלו היום סיפור יפה שמעיף מבט על העבר שלנו ועל הדור הישן שזה מסקרן מאוד לילדים של היום 3 .תיאטרון הצללים : סיפור סבא אבו סמיר והגזר סיפור שאני מראה רק צל הדמויות לילדים , אני נסתרת כמובן סיפור מעניין מאוד שמדבר על העזרה לאנשים ולא לוותר אפילו אם יש קשיים בדרך שלנו . 4 .תיאטרון בובות : סיפור האריה והעכבר . זה סיפור חובה לכל גן וכיתה שמדבר על הכבוד העצמי ואיך לקבל האחרים ולא לזלזל בהם , לא להעליב אחרים ולא לתקוף אותם , ואיך להקשיב ולהיעזר באחרים במידת הצורך . בסיפור זה אני מבליטה היתרונות של כל אחד ואחד כי האדם או החייה לא שלם ולכן אנחנו נעזרים אחד עם השני לכל אחד יש הצד הטוב בו ,סיפור מלמד איך לתת כבוד לעצמך ולאחריםח'אולה אבו אחמד

ת.ז. 032679086

נייד 0502190633

יפיע , נצרת

Tiktok:

Facebook:

Instagram :

 

פרופיל מקצועי:

 

  • אני עושה מופעי בובות לילדים מגיל הרך עד גיל היסודי , עם משחקי קולות בהתאם לתוכן הסיפור .
  • המופעים שלי נלווים בדקורציה (מיצור שלי ) שתומכת במופע על מנת להעביר את המסר החינוכי בצורה הכי טובה בהתאם לגיל הילד . למשל סיפור איך עושים שמן זית ,סיפורי מורשת שכוללת חפצים מהעבר שלנו  
  • במופעים שלי אני נותנת מענה גדול לילדים עם בעיות בטחון עצמי ,בישנות ,ודיבור ונוגעת להם בנקודות החוזקה שלהם ומוצאיה אותם מהמעגל הזה ומעצימה אותם דרך כל מיני פעילויות שנלווים למופעים  .
  • יכולת להעביר כל מסר חינוכי תרבותי חברתי , דרך שירים שהוקלטו בקול שלי על ידי אולפן מקצועי ואני משתמשת בהם כחלק מכל הופעה .
  • מפעילה ילדים באירועים רבים כמו ימי הולדת , טקסי סיום\התחלת שנת לימודים וכל אירוע אחר

 

 

הישגים מקצועיים :

 

  • משנת 2017 עד היום יש ביקוש שרק עולה כל הזמן למופעים שלי , במיוחד התקופה הזו של הקורונה שאני מופיעה גם דרך זום וממשיכה לתת מענה ללקוחות שלי .
  • אני הופעתי ברוב הגנים ו בתי ספר הערבים מהצפון עד הדרום , כולל אזורים מובחרים מהשטחים
  • עבודה מול מחלקות ילדים בבתי חולים כחלק מפעילות בידור לקטנים שדאגתי להקל עליהם באשפוזם במחלקה .
  • הוזמנתי לכמה תוכניות בערוצי טלוויזיה והתראיינתי מספר פעמים ושם הופעתי  בשידור חיי
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
אבו אחמד חאולה/ קלילה ודמנה
0502190633

hoalabuahmad@gmail.com

נצרת, נצרת

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.