לדעתי הפה מיותר -עמותת הכוריאוגרפים

תחום: מחול
תת-תחום: מופע מחול
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: אלה רוטשילד-עמותת הכוריאוגרפים
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 120
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 08/09/2019

אנשים בוחרים להיות יחדיו מתוך מה שאנחנו מכנים אהבה אם כי הרבה פעמים זו הנחמה שבשותפות הגורל. הבחירה הזו יוצרת יחסים שנעים בין אהבה, שנאה, פחד וכל קשת הרגשות שבניהם. זהו המרחב למופע 'לדעתי הפה מיותר' שבו המפגש בין מוסיקה ומחול יוצר שפה יחודית שדרכה מתאפשר מבט חטוף אל תוך עולם מופלא, קודר, הומוריסטי, ומלא סתירות של זוגיות אחת מיוחדת במינה.
'לדעתי הפה מיותרּ' יוצר תמונה של זוגיות המשוועת לרגע של שלווה אך מוצאת עצמה בסבך של תנועה וצליל.

מאת ובביצוע גרשון וייסרפירר ואלה רוטשילד.
 

על היוצרים

אלה רוטשילד, נולדה בשנת 1984, כוריאוגרפית, אמנית רב-תחומית ורקדנית. אלה רקדה בלהקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק ובלהקת המחול בת שבע, בהנהלתו האמנותית של אוהד נהרין. כיום אלה רוקדת בלהקת Kidd Pivot בהנהלתה של הכוריאוגרפית קריסטל פיט.
מאז 2006, אלה יוצרת עבודות משלה בשיתוף עם אמנים שונים מדיסציפלינות שונות. עבודתה משלבת מחול, אמנות חזותית ומוסיקה. אלה קיבלה את פרס דודו-דותן עבור רקדנית המבצעת הטובה ביותר לשנת 2013.
בשנת 2016 קיבלה אלה את פרס "רוזנבלום לאמנויות הבמה" של העיר תל-אביב ליוצרת המבטיחת של שנת 2016 ועוד באותה שנה קיבלה פרס ממשרד התרבות והספורט על 10 שנות יצירה.
בין יצירותיה: הקורד, 12 צ'קים דחויים, יהודה,ישו על בסיס סויה, הצפה, סל, לדעתי הפה מיותר, בשנה האחרונה יצרה את
Feed עבור להקה ברזילאית במסגרת פרויקט ישראל/ברזיל, טיימליין עבור להקת BTT באיטלה ויצירתה האחרונה Futuristic Space בהזמנת והפקת תיאטרון רד בריק ביוקוהמה, יפן.
 

גרשון וייסרפירר, נולד בטגיקיסטן ב1972, מוזיקאי מבצע ומלחין. עלה לישראל עם משפחתו ב1980. בגיל 11 החל בלימודי מוסיקה, בתחילה פסנתר ואופוניום ובהמשך גם גיטרה כמו גם כלי מיתר אחרים ובראשם העוד.
לאחר שרותו הצבאי לצד עיסוקו המוסיקלי למד תיאטרון בבית צבי. וייסרפירר היה שותף באין ספור הרכבים שעימם גם הקליט אלבומים רבים, ביניהם האנסמבל של שם טוב לוי, ברי סחרוף, שי צברי ואחרים.
וייסרפירר חלק במה עם אייקונים מוסיקליים כמו בובי מקפרין, אבישי כהן, וסלבה גנלין. וייסרפירר כתב מוסיקה למספר הצגות וסרטים זוכי פרסים ואף זכה בפרס התיאטרון הישראלי בתחום המוסיקה לשנת 2014

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
אלה רוטשילד-עמותת הכוריאוגרפים
0524862424

ellarothschild@gmail.com

תל אביב, בית אלפא 13

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.