אני סבתא שלך

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 80
סגנון: קומדיה
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: תאטרון הקאמרי
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 19/01/2023

אוֹדליה, פנסיונרית נוקשה וצינית, מסרבת לחתום על פרויקט "פינוי ובינוי" בבניין שלה, המאיים להרוס את חדרו של בנה המנוח. כאשר היא מוצאת בחדר בנה טופס מבנק הזרע, היא מבינה שאיפה שהוא בעולם נמצא הנכד שלה.


אוֹדליה ושתי חברות הנפש שלה, דבורה וחיה, רוקמות עסקה עם יוני, אחראי הפרויקט:

הוא יעזור להן למצוא את הנכד ובתמורה אוֹדליה תחתום.

וכך, שלוש בנות הזהב והבחור הצעיר יוצאים למסע מופרע, מרגש ומצחיק, שמצליח לדלג בקלילות מעל פערי הדורות ובסופו - אולי, רק אולי - אוֹדליה תאמר לראשונה בחייה -

"אני סבתא שלך".

 

קומדיה פרועה ומרגשת על הבחירה האמיצה בחיים.
איתי סונטג מחזאי

יליד קריית ביאליק, בן 28. אמן חושים ויוצר. שרת בצה"ל כ"אמן חושים צבאי" ועשה למעלה מ­־400 מופעים. זהו מחזה הביכורים שלו, אותו החל לכתוב בגיל 25 מסע של 3 שנים. קולנוע: הסוסיתא של הרצל.

 

רועי שגב במאי

במאי ומחזאי, כותב ומביים בתאטרון ובטלוויזיה. בוגר בית צבי. עבודות כתיבה או בימוי לתיאטרון, בקאמרי: פיטר פן. הבימה: הרפתקה בתיאטרון, בעלה של אשתי, ספינינג, הרפתקאות דוד אריה, הרובוטית. באר־שבע: לא משלנו. בית ליסין: הגלולה, המפלצת מחורשת (פסטיבל פותחים במה), הזיתים, החילוף, הבוס. פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים: שכנים. תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער: עלילות הנסיך ככה, הנחשול, אדיסון, אפקט הפרפר, שרלוק הולמס, זרעים של אמת, פרצוף חמוץ (כתיבה עם שירילי דשא), הודיני, שקשוקה, עליבאבא, שבעת הגמדים ושלגיה. תאטרון ארצי לנוער: האתרוג (כתיבה עם שירילי דשא). תיאטרון מופע: מעשיה משונה על עונות השנה, דמעות של אריה, פרח של אגדה. תיאטרון השעה: ביקור מולדת, החטיפה מן המנזר. תאטרון הקיבוץ: מקובלים. טלוויזיה: מותק של יום הולדת, השטותריקים, פיה בהפתעה, סוד הגן של תמר, בנות הזהב, סיפורים לבמבליק, חוגגים את החגים, ילדי בית העץ (כתיבה עם שירילי דשא), מי פה הבוס (כתיבה עם שירילי דשא ויגאל שפירא), כראמל (בימוי). בימוי וכתיבה של אירועים נוספים: פסטיגל 2018 ו־2109 (כתיבה עם שירילי דשא), מותק של פסטיגל 2013 (בימוי), קברט נווה צדק הצגה מוסיקלית עם שירי שנות ה־20, טקס פרסי הבמה להצגות לילדים ונוער 2009 (כתיבה ובימוי), טקס 40 שנה לתיאטרון אורנה פורת (כתיבה ובימוי). בשנת 2020 מונה למנהל האומנותי של פסטיבל חיפה הבין לאומי להצגות ילדים. פרסים: פרס אורנה פורת לבמאי מצטיין 2016 ופרס לנדסברג לבמאי מצטיין 2019. ההצגה שכנים זוכת פרס המוסיקה, תלבושות, מחזה, במאי, שחקן וההצגה הטובים ביותר פסטיבל חיפה הבין לאומי להצגות ילדים. פרח של אגדה זוכת פרס המוזיקה, המחזה והשחקן בפסטיבל חיפה הבין לאומי להצגות ילדים. ילדי בית העץ זוכת שלושה פרסי אקדמיה לטלוויזיה לתסריט הטוב ביותר.

ניב מנור עיצוב תפאורה

מעצב תפאורה, בוגר החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב. בין ההפקות להן עיצב תפאורה לתיאטרון, בקאמרי: פיקוח נפש, מחוברים לחיים, קרום, שורת המקהלה, פר גינט (אנסמבל עיתים). הבימה: קב״ן, גבעת חלפון אינה עונה, מי מפחד מווירג׳יניה וולף?, התקווה, לבד בברלין, יחסים מסוכנים, עשר דקות מהבית, יהוא, אלוהים מחכה בתחנה, השבועה, לא אשנא. בית ליסין: זוג, תפוחים מן המדבר, משחקים בחצר האחורית, אוסלו, הפרדס, אמא שלו, אהבה זה לא הכל. באר־שבע: ארוחה עם אידיוט, דרך השלום, בוגד. חיפה: צניחה חופשית, הקומיקאים, האבולוציה של המינים. גשר: רודף העפיפונים, חוות החיות. האופרה הישראלית: נבוקו, טוסקה, אורפיאו ואאורידיצ׳ה, מאדאם בטרפליי, החטיפה מההרמון, חליל הקסם.

 

אביה בש  עיצוב תלבושות     

בוגרת המסלול לעיצוב תפאורה ותלבושות בסמינר הקיבוצים. עבודות עיצוב תלבושות לתיאטרון, בקאמרי: רומיאו ויוליה. הבימה: מוטרפים מאהבה, הסיפור של נינה, בעלה של אשתי, ורסצ׳ה שם זמני, אגדת רובינא, מסעות הדוד אריה, עושה כרצונו, אמא אמרה שאסור, ליזֶלוטֶה בְּמאי. גשר: חוות החיות, הקליינט, רודף העפיפונים, אלף שמשות זוהרות. בית ליסין: זריחה, עבדאללה שוורץ, פנתר כפול, תפוחים מהמדבר, זוג. הרצליה: המשרתות. חיפה: תופעות לוואי. יידישפיל: קרליבך חי. אורנה פורת: שרלוק הולמס, גיבורה קטנה, אדיסון, הניצחון הסופי, הודיני. מדיטק: הנקה ופיט, ילדי בית העץ, הסודות של מאי, המסע המופלא לארץ המילים, איינשטיין, הלב, חנן הגנן, חנה סנש, אני לא גנב, אי הילדים. פסטיבל עכו: כלבים, יושבים. תיאטרון רחוב בת ים: חרדים (זוכה מקום ראשון), הבלון האדום (זוכה מקום שני). חג מחזמר: משיח עכשיו. פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים: ארץ קליק, העולם על פי אלון. בתי ספר למשחק, יורם לוינשטיין: בית ברנרדה אלבה, מבויש עד תום, אלוהי הקטל. גודמן: שמונה נשים. בית צבי: קן הקוקיה, שמנה

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תאטרון הקאמרי
0543141228 עידו פטריץ

idop@cameri.co.il

תל-אביב, שאול המלך 19

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.