תיפוף ירוק - שלשיית אמנים-היצע נוסף

תחום: מוזיקה
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: הצגת כלי
שם הרכב: שלישייה
סיווג: כלי הקשה
שם המפיק: רידמאניה
קהל יעד: גן - ז
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 20/02/2017

מופע מוזיקלי תיאטרלי המשלב קטעי תיפוף מגוונים וקצביים יחד עם תנועה ומוזיקה מקורית.
המופע תיפוף ירוק מדגיש את נושא הקיימות בכלל ואת השימוש החוזר בפרט בצורה חווייתית ואנרגטית. כל הכלים המוצגים במופע הינם כלים בשימוש חוזר, כלים מחיי היום-יום שקיבלו תפקיד חדש בתור כלי נגינה על ידי האמנים במופע. במופע תוכלו לראות מערכות תופים "משומשבות"  ענקיות (שימוש שוב), תהנו מתיפוף באמצעות הגוף ואפילו רק עם הפה (ביטבוקס) .
חוויה ייחודית, סוחפת, הומוריסטית וכמובן מוזיקלית מצפה לכם במופע "תיפוף ירוק- בקצב עם הסביבה "
יערה ברבש,33, מוזיקאית, מתופפת, מנחת סדנאות קצב ותיפוף בארץ ובעולם, מייסדת ומנהלת את להקת המתופפות "רידמאניה- שיגעון הקצב" למעלה מ 10 שנים.

ליערה ניסיון בתחום הבמה והמוזיקה למעלה מעשור, הייתה שותפה בהרכבים מוזיקליים שונים , יצרה והפיקה מופעי קצב לקהלים שונים (המופע תיפוף ירוק, רידמאניה ואנרגיה ירוקה). 

פיתוח סדנאות קצב מעשירות וחוויותיות אשר פועלות לרוב בבתי ספר וגנים, לטווח ארוך וכפעילות חד פעמית.

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני בדגש על הנחיית קבוצות. יערה משלבת את תחום המוזיקה והניסיון אותו צברה בניהול והנחיית סדנאות קצב יחד עם תחומי היעוץ ופיתוח ארגוני.

 

מורן צדוק, 30, אמנית יוצרת, כותבת ומלחינה, זמרת, מתופפת, נגנית כלי הקשה ומנחת סדנאות תיפוף

שותפה ליצירת מופע "תיפוף ירוק"-מופע מוסיקלי אקולוגי לכל המשפחה. מופע "רידאמניה"מופע ערב של קצב,תנועה ופירוטכניקה. והצגת "אנרגיה ירוקה"- הצגת ילדים על איכות הסביבה. במסגרת יצירת מופעים אלו עסקתי בבניית כוריאוגרפיה,קטעי מוסיקה,כתיבת טקסט,בימוי,הפקה,תיפוף,משחק, תנועה,נגינה,שירה ועוד.

במהלך השנים האחרונות, מורן פעילה בתיפוף על כלי הקשה,נגינה על גיטרה,שירה,כתיבה, הלחנה, עיבוד והפקה בהרכבים שונים ובהפקות שונות בהם מופיעה באופן קבוע.  .

 

דיון איכותי יכול להתנהל סביב נושא הקיימות, מדוע עלינו לשמור על הסביבה ואילו דרכים יש  ברשותינו לעשות כך. בנוסף, יזמנת הקהל להאזנה למקצבים שונים הלקוחים מסגנונות אחרים בעולם, פולי ריתמיים ומגוונים.

 

מפרט טכני ; גודל במה עבור 2 אמנים- 5 מטר על 4 מטר הגברה- אנו מספקים הגברה עד לכמות של 500 ילד. מעבר לכך יש להשתמש בהגברה של בית הספר או השכרה של הגברה חיצונית. אנו מספקים 2 רמקולים, מוניטור, מקרופונים לתופים ולאמנים נקודת חשמל חלל נוח שיכיל את כל הקהל בשיבה בצורה מסודרת ;
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה ביס קרית ביאליק

לינק לצפיה

המלצה אילנית בית ספר קשת

לינק לצפיה

המלצה בית ספר יבנה

לינק לצפיה
רידמאניה
יערה 052-6165825

office@r-mania.com

תל אביב, קפלנסקי 11

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.