לברא

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 60
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: אלמועלם לתיאטרון ואומנויות
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 18/06/2023

מאחורי כל בעייה של תלמיד יש סיפור ויכול שהסיפור גדול מסובך וכואב המשקף את צורת התנהגותו האלימה של התלמיד, גורמת לו להציק לתלמידים אחרים, משפיעה על לימודיו וגורם לו להיכשל בלימודים ולהיגרש מבית הספר. כל אלו תופעות שהרבה תלמידים ואנשים בחברה שלנו עוברים ביום יום ובמיוחד בתוך בתי הספר וגורמת בהרבה מקרים לתוצאות לא רצויות אם לא טיפלנו בנושא כמו שצריך. הצגת " לברא " מדברת על קבוצת תלמידים שנכשלו בבית הספר וקובצו בתוך כיתה אחת בבית ספר שמתמחה בסוגים כאלה של תלמידים, איך מתנהגים התלמידים אחד עם השני? איך מתנהגים כלפיהם המורים שלהם? ולאן יכולים להגיע בסוף?המטרה המרכזית של ההצגה ועיקריה: טיפול נכון ואיכפתי אמיתי בקרב התלמידים הבעייתים בכל חברה אשר תהיה, יביא להפחתת האלימות הקשה והמתפתחת בקרב "החלשים" בחברתנו במיוחד.

חשוב לציין שחלק מהשחקניות, עברו סיפור מהאמת הכואבת של "הבריונות". בחברה שבאו ממנה ואת זה אפשר לראות ולהתפעל מאופן המשחק על הבמה אשר מכניס את הצופים למצב של חשיבה לעומק בכל הקשור לאלימות בחברה ובעולם בכלל ולצאת עם מסר חזק "לא לאלימות" בכל צורותיה: מילולית, ביקורתית, פיזית וכו'.

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
אלמועלם לתיאטרון ואומנויות
0505500838

amiramoalem@yahoo.com

נצרת, רח 6153/20

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.