תום - עולה לכיתה א' - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון: הצגת ילדים
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: דרים בוקס הפקות
קהל יעד: גן - א
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 12/06/2018

תום עולה לכיתה א' היא הצגה קצבית, מצחיקה ומרגשת, עם שירים קליטים וחדשים, המתאימה לילדים ולכל המשפחה, ומוכרת לילדים מ-HOT VOD YOUNG, YES VOD ומערוץ הכוכבים של פרטנר ו-YES.

ההצגה מדברת על ההתרגשות, החששות והאתגרים לקראת העלייה לכיתה א', ולקראת שינויים בחיים בכלל. תום, הילד המתוק, יחד עם רונה עיפרונה, בובת-עיפרון קסומה, ושכנתם המבולגנת אמילי מתכוננים, מתרגשים, ומתארגנים לקראת היום הגדול. האם יצליחו לסדר את הילקוט? האם יזכרו את כל השאלות שתכננו לשאול? האם ינצחו את החששות והפיחודים שיש להם?
נועה ברנר: תסריטאית ובימאית, בעלת תואר ראשון BA בתיאטרון מאוניברסיטת תל-אביב, כותבת שנים לילדים ולנוער, ומעבירה סדנאות משחק לכל הגילאים. בין עבודותיה: "אקסטרים על גלגלים", "הדרקון המתוק שלי 2", המחזמר "נסיך מצריים", "מותק של פסטיבל 3-4-5", "פנטזיה" עם רינת גבאי, "פנטזיה אלף לילה ולילה עם מירי מסיקה ואבי קושניר, סדרות הטלוויזיה: "עמרי והפיה יעלי", "שי ורועי", עונות 1-2-3, "מר למה וגברת ככה" "סוד הגן של תמר" ועוד.

 

תום עוזיאל: שחקן, זמר ומוזיקאי. בין ההצגות בהן השתתף: "עמי ותמי בבית הממתקים", "רוני והלהקה", "בנצי", "מותק הילדות התחברו" עם ציפי שביט וחני נחמיאס, "טופל'ה טוטוריטו", "פיטר-פן", "היי-סקול מיוזיקל" של וולט דיסני, ״תום עולה לכיתה א'״ ועוד.

מפרט טכני במה ו/או מתחם המגדר כבמה. חיבור לחשמל. הגברה המתאימה לחלל המופע - 2 רמקולים, חיבורי חשמל, 2 מיקרופונים נק-מיי משדר מיקסר ודיסק להשמעה (יסופק על ידינו). ציוד תפאורה (יסופק על ידינו) .
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

מנהלת תרבות חוף חפר

לינק לצפיה

גננת ת״א

לינק לצפיה

רכזת קהילה - אבן יהודה

לינק לצפיה
דרים בוקס הפקות
0548180376

office@dreamboxp.com

יפו-תל אביב, בילינסון 1 כניסה 2 דירה 4

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.