גלית רויכמן "הדב פדינגטון"

תחום: קולנוע
תת-תחום: הרצאה והדגמות
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: רויכמן גלית
קהל יעד: א - ב
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 05/01/2017

הסרט "הדב פדינגטון" מגולל את סיפורו של דובי קטן המגיע ללונדון הגדולה מתוך תקווה למצוא לו שם בית חם ואוהב. בין קטעי ההומור והאקשן, מלמד אותנו הסרט משהו על קבלת השונה והאחר.

במהלך הפעילות נצפה בסצינות מתוך הסרט וננתח את אמצעי המבע הקולנועיים - נראה כיצד מכתיבה שפת הקולנוע את העמדה שלנו הצופים כלפי הדמויות, נזהה איך לכל סרט - ובמיוחד לזה שאנחנו צופים בו עכשיו - יש אמירה הנוגעת לא רק לחיי הדמויות אלא גם לחיינו אנו, ובקיצור - נלמד איך עובד קולנוע ומהו סוד קסמו. הפעילות מיועדת לתלמידי כיתות א'-ב' ועד כה כולם נענו בהתלהבות לאתגר.

גלית רויכמן היא תסריטאית ומרצה לקולנוע. תלמידי כיתות א'-ב' מייצגים את חתך הגילאים הצעיר ביותר שאיתו היא עובדת. החתך המבוגר ביותר עומד על גילאי שמונים פלוס. ה"אני מאמין" של הרצאות הקולנוע, בין אם מדובר בתלמידי יסודי או בגימלאים של החיים - כל אדם יכול ליהנות ולהעריך יצירת אמנות טובה.
גלית רויכמן היא תסריטאית ומרצה לקולנוע. בעלת תואר ראשון בספרות השוואתית באוניברסיטת חיפה ותואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. חברת האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלויזיה.

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
רויכמן גלית
052-4711395

galitr77@bezeqint.net

גבעתיים, הפועל הצעיר 16

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.