רויכמן גלית - איך עושים סדרת טלוויזיה

תחום: קולנוע
תת-תחום: הרצאה והדגמות
משך זמן המופע: 90
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: תכנית מיוחדת
שם המפיק: רויכמן גלית
קהל יעד: ג - ו
כמות קהל מקסימלית: 100
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל

בשנת 1905 מפרסם אלברט איינשטיין הצעיר 3 מאמרים שעתידים לשנות לחלוטין את עולם המדע. מדענים נרגשים מכנים את השנה הזו "שנת הפלאות" - שנה שבה בחור בן 26 קורא תיגר על כל התפיסות המקובלות של המתמטיקה והפיזיקה. מאה שנים אחר כך, מחליט ערוץ "לוגי" להפיק סדרה לילדים שתספר את סיפורו של איינשטין ואת קורותיה של אותה שנת פלאות קסומה. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!

יחד נצא למסע אל מאחורי הקלעים של הסדרה "בלי גרביים". גלית רויכמן, תסריטאית הסדרה, מזמינה את הילדים להציץ אל חדר העבודה התסריטאי ולמצוא תשובות לשאלות – מהי מוזה ומדוע כל כותב מייחל לבואה? מהו ההבדל המהותי בין דף תסריט לדף פרוזה? ולמי מבין כל בעלי התפקידים שלוקחים חלק בהפקת הסדרה שמורה הזכות להיקרא היוצר שלה? בסוף הפעילות מוצעת לתלמידים משימת כתיבה ביתית – הזדמנות להפעיל את דמיונם ולגלות את הפוטנציאל היצירתי הגלום בו. משך המפגש שעה וחצי, והוא כולל בתוכו צפייה בפרק הראשון של הסדרה (25 דקות).שפת המופע עברית
החשכה כן
סאונד כן
מסך כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

בלי גרביים

לינק לצפיה
רויכמן גלית
052-4711395

galitr77@bezeqint.net

גבעתיים, הפועל הצעיר 16

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.