דיוקן אימי-אריאל הורוביץ

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מופע מוזיקה
משך זמן המופע: 75
סגנון: ישראלי
שם הרכב:
סיווג: הרכב כלי-קולי
שם המפיק: ג.ר.א.ש שיווק ויעוץ בע"מ
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 200
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 17/12/2019

המוזיקאי וכותב השירים אריאל הורוביץ ("רקפות בין הסלעים", "רנה", "עשרים אלף איש" ועוד...) יוצא למסע מוזיקלי מלא באהבה, געגוע ואופטימיות במחוזות היצירה של אימו המלחינה והמשוררת נעמי שמר. הוא מספר לנו על האישה שמאחורי השירים, משתף אותנו בפרשנות המיוחדת שלו את שיריה שליוו את תולדות המדינה, כיצד השפיעה על יצירתו ואיך יכול ילד לגדול לאורם של הוריו ולא בצילם, גם כשהם מאוד מצליחים בתחומם או מפורסמים.

במהלך המופע מבצע הורוביץ ביצועים מרגשים בעיבודיו המיוחדים שזכו לתשואות המבקרים בליווי הרכב נפלא משיריה ומשיריו שביניהם עולה גם סיפורה של מדינת ישראל.הזמר והיוצר אריאל הורוביץ, מכותבי השירים הבולטים בארץ (״רקפות בין הסלעים״, ״עשרים אלף איש״,״רנה״, ״האהבה מתה״, ״יאללה ביי״ ועוד) מביא לבמה את סיפורו האישי ואת סיפורה של אימו, נעמי שמר.

אריאל, בליווי שלושה נגנים, מגישים לתלמידים את שיריה של נעמי שמר, שירים שהינם נכסי צאן ברזל בארצנו, בעיבודים חדשים כפי שבנה, אריאל, מפרש את שיריה.

במהלך המופע מספר אריאל על השירים, סיפורים מילדותה של אימו ומילדותו שלו ומשלב גם משיריו.

 

קשר בין הדורות, כיצד ביטאה נעמי שמר את בני דורה? כיצד השפיעה על יצירתו של בנה? במה הם שונים ודומים אחד לשנייה ובמה אני דומה ושונה להוריי?

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
ג.ר.א.ש שיווק ויעוץ בע"מ
0522553364

ronny.hafaka@gmail.com

פרדס חנה, גבע 3

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.