זיו איתן - צליל איתן (A)

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מפגש מוזיקה
משך זמן המופע: 55
סגנון: מעורב
שם הרכב: דואו
סיווג: כלי הקשה
שם המפיק: איתן זיו
קהל יעד: גן - יב
כמות קהל מקסימלית: 200
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 01/03/1994

מופע הכרות עם משפחת כלי ההקשה. במופע שזורים סיפורים ואגדות עם, בלווית הסברים והדגמות על כלי ההקשה הקלסים, קסילופון, ויברפון, גלוקנשפיל, גונגים, תופים אפריקאים והודים, כלי הקשה מברזיל, דרבוקה ותופי דוד. המופע כולל שיתוף של הקהל במשחקי קצב ובהתנסות בנגינה בכלים. הנחיה, מרימבה וכלי הקשה: זיו איתן; גיטרה וזמרה: רפי סופר/ארז זינגר.

  1. "האחר הוא אני" - בני אדם בעולם כולם שווים, בגובה העיניים. במופעיו זיו מדגים לילדים ונוער מוזיקה שהם לא מכירים מתרבויות אחרות. מוזיקה קליטה מאירופה (מלחינים הקלאסיים), מוזיקה פופולרית מישראל, אפריקה, ברזיל, ג'אז, פלמנקו ועוד. קבלת השונות, סובלנות לתרבות האחר ושיתוף פעולה.
  2. כל ילד, באמצעות נחישות, התמדה ואימון, יכול להצליח כשיגדל בכל מה שישקיע. זיו מספר שבחר להיות סולן ולכן התאמן במשך 20 שנים. בין 5-8 שעות ביום. כל יום. למרות שהובחן בילדותו כסובל מהפרעות קשב וריכוז. זיו במופע נותן לילדים את האפשרות ואת האמונה להבין שאם הוא הצליח אז גם כל אחד מהם יכול להצליח ע"י התמדה רבה ואמונה עצמית.
  3. זיו מציג לילדים ולנוער מה היא חדשנות הנוצרת מדמיון, יצירתיות, ערבוב בין סגנונות. במקרה זה הוא השילוב הייחודי בין מוזיקה מקורית שנכתבה עבורו ע"י מיטב המלחינים הקלאסיים וביצירות אלו זיו החליט לשלב יחד בין מוזיקה קלאסית, מוזיקה אלקטרונית ומוזיקת עולם. זיו מספר ומסביר ומדגים לילדים ולנוער את הקונספט החדשני הזה.
מספר אומנים 2
זמן הקמה 01:00
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
איתן זיו
050-5806997

marimba@ziveitan.com

תל אביב, קהילת קייב 20

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.