האוצרות של יעל - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון: הצגת ילדים
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה קטנה
שם המפיק: צביה רדין
קהל יעד: גן - גן
כמות קהל מקסימלית: 35
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 20/04/2023

האוצרות של יעל

יעל אוהבת לשחק עם קופסת התכשיטים של אימה, בשבילה זו קופסת אוצרות. אמא של יעל מציעה לה לצאת לטיול ולמלא את הקופסה באוצרות משלה. יעל יוצאת לטיול עם קופסת אוצרות ריקה... בדרך היא מוצאת: חיפושית, איצטרובל של ברוש, נוצה של דרור, צדף מן הים וטיפת מים. יעל חוזרת הביתה ומכינה לאמא שלה מתנות מן האוצרות שמצאה- מובייל של איצטרובלים ושרשרת עם נוצה וצדפים. את החיפושית משחררת בגינה, ומחכה לחורף ולטיפות גשם שתוכל לשמור בקופסת האוצרות.  צביה - מספרת, צביה רדין. שחקנית ומספרת סיפורים. גדלתי עם סיפורי האחים גרים ואגדות אנדרסן והם ההשראה העיקרית שלי. אני מעבדת סיפורי ילדים וכותבת סיפורים מקוריים.                                                                  עבודה- מפעילה חוגי תאטרון ודרמה באזור ירושלים והרי יהודה, שעות סיפור והצגות ילדים בכל הארץ לגילאי 2-6. אני מעבירה שיעורי דרמה וכן מציגה עם תאטרון בובות. את בובות תאטרון והתפאורה אני מכינה בעצמי (בטכניקת ליבוד צמר).       כמו כן, יש לי תואר ראשון בחינוך ותואר שני בייעוץ חינוכי, עבדתי כגננת, מורה לילדי יסודי ומורה באולפן עברית. 

היצירה-  מקורית, כתבתי ויצרתי בליווי השחקנית והבימאית עינת פרי.                                                                                                                                                                                                                                זהו סיפור על התבגרות ועצמאות ועל אהבה לטבע. יעל כבר לא צריכה את ה"אוצרות" של אימה, היא מוצאת בעצמה את אוצרותיה היחודיים ואף יוצרת מהם דברים חדשים. בטיול מתוודעת יעל לטבע הקיים ממש כאן, ליד הבית. הטיול, החקירה והיצירה מעצימים את החוויה האישית- העצמאות והחיבור לטבע.         

 

,  

1. אילו אוצרות אנו יכולים למצוא בטבע בסביבה הקרובה אלינו? אילו אוצרות נמצאים במקומות רחוקים יותר?

2. מה אפשר לעשות עם האוצרות? (משחק, יצירה)

 

מפרט טכני תפאורה- גב במה, בובות ואביזרים. מגבר ומיקרופון
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצת יוניתה סל תרבות16032023

לינק לצפיה

המלצת סלביה סל תרבות16032023

לינק לצפיה

המלצת דליה סל תרבות16032023

לינק לצפיה
צביה רדין
054-4878492

tsbiyah@gmail.com

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.