ילד של אבא - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 50
סגנון: הצגת ילדים
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: עמיחי קופל
קהל יעד: א - ו
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 05/09/2017

 

"ילד של אבא" הצגה בנושא התפילה

תיאטרון פסיפס מגיש "ילד של אבא" חוויה תיאטרלית בנושא התפילה. במופע משולבים קטעי הצגה ושירה, תוך הפעלת הקהל, סביב נושא התפילה, מעלתה, כוחה וחשיבותה בחיי כל יהודי. (מתאים גם לפעילות הורים וילדים)

"תולעת יעקב"  לאחר שאיחר את ההסעה, החליט ירון לנצל את הזמן וללמוד למבחן בתנ"ך. תוך עיון בפסוקים הגיע לפסוק שזעזע אותו עד עמקי נשמתו. בלית ברירה הלך לביתו של המורה על מנת ללבן את העניין. מההצגה נלמד על כוחה של תפילה ועל כך שהכוח האמיתי של עם ישראל הוא כוח "הפה"- כוח התפילה.

"בעגלה, בזמן קריב"... שני חסידים עושים את דרכם אל האדמו"ר לקראת ראש השנה, בדרכם מתאכסנים השניים, כבכל שנה, בפונדק דרכים. פניה מפתיעה של בעלת הפונדק אל השניים הביאה אותם לתהות על התנהגותה. אך בסופו של דבר לתובנה עמוקה בחשיבות האמונה בכח התפילה.

"אלי מעלי" (המחזה של סיפור אמתי)

אלי שאף להיות כמו הדוד שלו, קצין בקומנדו הימי. כל חייו הוא שאף להתקבל לקומנדו וגם עשה רבות כדי להצליח בכך.  שלמד במכינה בעלי קיבל זימון לגיבוש הקומנדו. במהלך הגיבוש הוכיח אלי עד כמה ערכיו (ערך התפילה) חשובים לו ולמענם הוא מוכן לוותר גם על חלום חייו, עד לסוף הסיפור המפתיע...תיאטרון פסיפס נוסד בשנת 1997 ע"י דובי זהבי ועמיחי קופל.

הצגות התיאטרון, שואבות את תוכנן וערכיהן מעולם התרבות היהודי ומחברות אותנו ואת קהל הצופים, אל היופי, הרגש והשמחה המצויים כולם בעולם זה.

הצגות התיאטרון, שואבות את תוכנן וערכיהן מעולם התרבות היהודי ומחברות אותנו ואת קהל הצופים, אל היופי, הרגש והשמחה המצויים כולם בעולם זה.

בהצגות, כמו באמנות הפסיפס משובצים קטעי משחק, מוסיקה ושירה והן מוגשות בהתאמה לגילאי הצופים בחינוך הממלכתי ובחינוך הממלכתי –דתי.

מן ההצגות עולות דילמות וקונפליקטים ומובאות בהן דוגמאות מעשיות לדרכי התמודדות אפשריים למצבים השונים.

ניתן לשלב את המופע גם במסגרת ערבי הורים ותלמידים

המופע נעזר במערכות הגברה, תאורה ותפאורה מקצועיות ומציע תמיכה טכנית מלאה להפקות בסדרי גודל משתנים.

חברי התיאטרון:

  • דובי זהבי - שחקן, זמר ומחנך (הסמכה לרבנות, ב.א.ד בחינוך) במשחק ובשירה.
  • עמיחי קופל - מוסיקאי, בוגר המכללה למוסיקה עכשווית "הד" בת"א ובעל תואר ראשון  במוסיקה מאונ' בר אילן. שר ומנגן על קלידים וחליל צד.

צוות בית הספר יקבל מאיתנו דף עם הצעות לדיון והפעלה בכיתות לאחר ההצגה

מפרט טכני 2 משתתפים, איש טכני 2 רכבים להובלת ההגברה, תאורה ותפאורה. 2 רמקולים ;pa w2000 ;; 2 מוניטורים, מיקסר דיגיטלי, 2 מיקרופוני שירה = מדונה (מביאים אתנו ציוד גיבוי לכל המערכות) תאורה- תאורת שטיפה, תומאסים\קווארצים בשילוב תאורת לד צבעונית תפאורה- גב במה 5*2.5 וצידי במה 1*2.5
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה ילד של אבא ביס שילת פדואל

לינק לצפיה

המלצה ילד של אבא ביס נועם פת

לינק לצפיה

המלצה ילד של אבא אלקנה

לינק לצפיה
עמיחי קופל
0507843273

pesifas@gmail.com

רחובות, דמשק אליעזר 3

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.