גלזברג שרון

תחום: אמנות פלסטית
תת-תחום: מפגש עם אמן
משך זמן המופע: 50
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: אב"י - אמנויות במה ישראלית
קהל יעד: ד - יב
כמות קהל מקסימלית: 40
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל

המפגשים של שרון עם תלמידים עוסקים באמנות קהילתית ובתהליכי יצירה. יוצרת דיון דרך עבודותיה עם התלמידים בנושאי קיימות, שימוש חוזר בחומרים, ליקוט ואיסוף של חומרי גלם , ועבודה בסטודיו.

במפגשים לתלמידי תיכון, מציגה מצגות של עבודות שבוצעו במסגרת שיתוך הקהילה בשיתוף עם קהילות שונות. יצירה אחת שהוצגה במוזיאון פתח תקווה לאמנות ויצירה שניה במשכן לאמנות בעין חרוד. האמנית משוחחת על תפקיד האמן בחברה, מה זו אמנות קהילתית ואיזה פעולות חברתיות נעשו ע"י אמנים בישראל בעבר ובהווה.

המפגש לתלמידי יסודי, מתמקד בתהליכיי יצירה -משיטוט לליקוט ולסטודיו, משאלה ליצירה ,תהליכיי היצירה מתחילים משיטוט ברחבי הארץ וליקוט של שרידים, ליצירה של דבר חדש: פסל, צילום או וידאו. דרך עבודות הפיסול עוסקים בדיום על מיתולוגיות ואיך יוצרים מיתולוגיות חדשות לפסלים.שרון גלזברג- בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במכון לאמנות בסאן פרנסיסקו ותואר שני בהצטיינות באמנות באוניברסיטת חיפה, הציגה תערוכות יחיד בגלריות ומוזיאונים בארץ ובעולם, בין היתר הציגה בביאנלה של קובה הוואנה, במוזאון היהודי בניו יורק, בברגן קונטהאל בנורוובגיה, במרכז לאמנות דיגיטלית בחולון, מוזיאון חיפה לאמנות, מוזיאון בת ים לאמנות ובמוזיאון פתח תקוה לאמנות. בעלת תואר ראשון ושני באמנות וזוכת פרס שרת התרבות לשנת 2016 ופרס אמן בקהילה.

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
אב"י - אמנויות במה ישראלית
054-2468280

avinpo@gmail.com

פרדס חנה, ת.ד. 745

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.