הכל כתוב-כלו מכתוב-היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום:
משך זמן המופע: 90
סגנון: הצגת יחיד
שם הרכב: שפת-התאטרון
סיווג: הצגה קטנה
שם המפיק: סינאמנא הוריזון בע"מ
קהל יעד: ז - יג
כמות קהל מקסימלית: 150
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 20/03/2017

הכל כתוב - "כולו מכתוב" היא מונודרמה – סיפור חיים אישי מפי "חנאן אבו זלף" במפגש של שעה חושפת חנאן בפני הקהל את סיפור חייה. סיפור עוצמתי, מרגש וסוחף, רצוף קשיים וכישלונות שמתמקד בעיקר בחוויית הנישואין והגירושין שלה, ונוגע לתופעת הנישואים המוקדמים. בוים על ידי סעיד סלאמה.חנאן אבן אלזולף - שחקנית תיאטרון ומספרת סיפורים מקצועית, ממוצא ערבי שגרה בעיר דאלית אלכרמל, בת לעדה הדרוזית, מספרת בהצגה זו את חוויתה האישית כילדה, נערה, אישה שנשאת בצורה קונבנציונאלית.

סעיד סלאמה - שחקן תיאטרון, פנטומאי ובמאי מקצועי המתמחה מזה שנים רבות בתחום הקולנע עם דגש על הקולנוע הערבי ועל החברה הערבית בתוך מדינת ישראל.

בתום ההצגה, ולאור העובדה שמדובר בהצגה המבוססת על סיפורה האישי של השחקנית בהצגה, נפתח דיון נרחב על התהליכים בהם עברה השחקנית ולרבות דיון נרחב בהיבט החברתי והדתי בכל הקשור לנישואין, פרידה וגירושין. 

הדיון מתמקד בלחצים על האישה בהיותה אישה, אם ובת של משפחה וחברה מסורתית.

סיפורה האישי של חנאן אבו אלזולף משאיר תקווה בעיני המתבונן בכל הקשור לחיים אחר הגירושין, כמו גם מעמיק את ההבנה לצורך בחשיבה מדוקדקת וקפדנית בטרם קבלת ההחלטה על זהותו של הבן זוג והימנעות משחיפה שתביא בסופו של יום לכישלון בחיי נישואין.

מפרט טכני האמצעים הדרושים לקיום הפעילות: מיקרופונים מסוג קונדנסר מערכת הגברה תפאורת תצוגה מובנית תאורת שטיפה ; 8 פנסים ;RGB
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה2

לינק לצפיה

המלצה 3

לינק לצפיה

המלצה1

לינק לצפיה
סינאמנא הוריזון בע"מ
מוחמד ביטאר052-4208993

cpa@cinemana.net

,

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.