איתן דרור-הקול נדם-מוזיקה

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מופע מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון: ישראלי
שם הרכב:
סיווג: הרכב כלי-קולי
שם המפיק: דרור איתן
קהל יעד: ט - יב
כמות קהל מקסימלית: 300
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 15/12/2021

מופע ליום השואה ולימי זיכרון.

על כוחם של טקסטים ומוזיקה כמקור השראה ועוצמה בזמן ימים של סבל וכמצבת זיכרון לדורות הבאים.

את השירים במופע ילוו טקסטים הנוגעים בנושא השיר, ביוצרים ובקשר שלהם לטרגדיה  של העם היהודי עוד קודם לשואה כנבואה עתידית, במהלך השואה ולאחריה כחלק מהתמודדות עם הזיכרון.

בין השירים במופע: אפר ואבק, אני נושא עימי, אני מאמין (שחקי שחקי), שיר הפרטיזנים, ההליכה לקסריה, זמר לספינה, כשתגדל, חלון לים התיכון, החול יזכור, את תלכי בשדה ועוד.

 


לצפייה בסרטון


אנסמבל דרור לשירה עברית

האנסמבל הוקם ב 2010 על ידי איתן דרור - פריאר. מופעי ההרכב הם תוצאה של סקירה ומחקר מעמיק בחייהם ופועלם של היוצרים, מילדותם תחילת דרכם ועד חייהם הבוגרים וכמובן מבחינת הרפטואר ומבחר יצירותיהם. כל חברי האנסמבל הם מוזיקאים מקצועיים ופעילים גם מעבר להרכב וכולם יוצאי האקדמיה למוזיקה בירושלים ו/או ביה"ס רימון.

לאתר הרשמי של האנסמבל

איתן דרור

מייסד אנסמבל שירה עברית. הוציא עד כה שני דיסקים משיריו, מלחין מוזיקה לסרטים תוכניות טלוויזיה, מופיע זה שנים ברחבי הארץ. סיפוריו התפרסמו בכתבי-עת שונים, ביניהם "עיניים" "כל העיר" ועוד. רומן ביכורים "האצבעות על הגבעה"  יצא בשנת 2015 בהוצאת "עם עובד" וזוכה פרס ספיר לספר ביכורים לשנת 2016.

נועם הרטמן

בס, סאונד, עיבוד וניהול מוזיקלי של אנסמבל דרור. יוצא ביה"ס רימון, נגן בס בשלל הרכבים, הופעות חיות, והפקות אולפן. מפיק מעבד מוזיקלי ובעל אולפן ההקלטות "משרום" ברמת גן, שם הוא מרכז את מרבית פעילותו המוזיקלית.

מורן קשרו עקרבי

שירה, פסנתר. זמרת מקצועית, יוצאת בית הספר רימון, חברה במספר הרכבים ומלחינה מוסיקה מקורית. עוסקת בהוראת פיתוח קול ופסנתר, מורה למוסיקה בגני ילדים.

טל נאה

גיטרה ושירה, מלחין מעבד ומבצע במגוון כלים. מנגן ושר על במות שונות, מוסיקה מקורית וקאוורים, ביניהם: תיאטרון אספקלריא וההרכבים "בקרוב אצלך", "taylor made" ומופע חדש "אחות קטנה" - מוסיקה מקורית לפיוטים ושירי משוררים.

על כוחם של טקסטים ומוזיקה כמקור השראה ועוצמה בזמן ימים של סבל וכמצבת זיכרון לדורות הבאים.

את השירים במופע ילוו טקסטים הנוגעים בנושא השיר, ביוצרים ובקשר שלהם לטרגדיה  של העם היהודי עוד קודם לשואה כנבואה עתידית,במהלך השואה ולאחריה כחלק מהתמודדות עם הזיכרון.

 

בין השירים במופע: אפר ואבק, אני נושא עימי, אני מאמין (שחקי שחקי), שיר הפרטיזנים, ההליכה לקסריה, זמר לספינה, כשתגדל, חלון לים התיכון, החול יזכור, את תלכי בשדה ועוד.

 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
דרור איתן
054-5665673

dror3231@gmail.com

ירושלים, חיל נשים 5

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.