הנכד

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 100
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: תאטרון הקאמרי
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 500
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 03/03/2020

קשיש שרוצה לשמח את אשתו הזקנה שוכר את שירותיו של שחקן תיאטרון כדי שזה יגלם את נכדם שעזב את הבית לפני שנים רבות.

הסבתא, שלא יודעת שנכדה האמיתי התדרדר לפשע ומת, מקבלת באהבה את ה'נכד' שבינתיים הפך לאדריכל מצליח ונשוי באושר,  ונדמה שהתוכנית של הסבא – השארת זיכרון בלתי נשכח בליבה של אשתו, עומדת להצליח.

אבל השחקן שרגיל לשחק על בימת התיאטרון ומגיע אל "בימת החיים" מגלה שהתפקיד הזה הולך להיות קשה הרבה יותר מכל 'אותלו' או 'המלט' שהוא יעשה אי פעם. כשהחיים האמיתיים מתערבבים בהצגה שרקח הסבא, לא תהיה ברירה וכולם יאלצו לבחור בין האמת הכואבת שהחיים מציעים לנו לבין הפנטזיה הקסומה שיכולה להעניק לנו האומנות. 

עיבוד של גור קורן ועירד רובינשטיין ל"העצים מתים זקופים" של אלחנדרו קסונה
SCRIBE

 

בימוי - עירד רובינשטיין תפאורה - אדם קלר תלבושות - יהודית אהרון מוסיקה - רועי ירקוני תנועה - עמית זמיר תאורה - אבי יונה בואנו (במבי) משתתפים - מרים זוהר, יצחק חזקיה, נדב נייטס, אביגיל הררי, גלעד שמואלי, שרי שמחוב צילום ועריכה - רדי רובינשטיין

גור קורן  עיבוד המחזה

דרמטורג התיאטרון הקאמרי. בן מושב היוגב, בוגר בית צבי, ביה"ס הגבוה לאומנויות הבמה. היה חמש שנים בלהקה של תיאטרון גשר. כתב את המחזה חמישה קילו סוכר (שיחק בתפקיד הראשי), שיחק בהצגות: בין לילה ובין שחר, רביזור, דון ז'ואן, אנטי. בתיאטרון בית ליסין כתב את המחזות: המוגבלים, השחקנית (בהצגה שיחק גם כמחליף). שיחק, בבית לסין: עקר בית  (כמחליף). בתיאטרון מלנקי: תותים בקיץ. בצוותא: מיה לוין מתה ומגולגלת בשטיח. כתב את מופע היחיד של דב נבון שיחות עם הברמן ומשחק משנת 2015 בהצגה. בטלוויזיה: צומת מילר ערוץ 2, מטומטמת הוט 3, דוז פואה כאן 11, חיות בר ערוץ טדי. תרגם את ההצגה חייבת להיגמר (בית ליסין) ואת ציד המכשפות (יחד עם גלעד קמחי בתיאטרון הקאמרי), כתב יחד עם גלעד קמחי את ההצגה רומיאו ואמא לתיאטרון הקאמרי, בה הוא גם משחק, כמו כן כתב את המחזה לא לריב בתיאטרון הקאמרי גם בהצגה זו הוא משחק. ההצגה המוגבלים זכתה בפרס קומדיית השנה לשנת 2014 וגור זכה עליה בפרס מחזאי השנה, כמו כן המחזה הוצג ברומא, בצ'כיה ובשוויץ (בשיתוף המכון למחזאות ישראלית). המחזה "חמישה קילו סוכר" השתתף בפסטיבל ברייטון 2015 בהפקה בריטית והוצג ע"י התיאטרון העירוני של ביאליסטוק, בפולין.

עירד רובינשטיין  עיבוד המחזה ובימוי

במאי הבית של התיאטרון הקאמרי. שחקן, כותב ובמאי. בוגר בהצטיינות את בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה בית צבי. בוגר קורס משחק מול מצלמה רותי דייכס. כבמאי תיאטרון, בקאמרי: אותלו, מזרי. בית ליסין: מלך הכלבים, הר לא זז, לילה אחד מרקוביץ'. גשר: במנהרה, המחברת הגדולה, מר ורטיגו. הבימה: קוריולנוס, 1984. באר-שבע: רומיאו ויוליה, גרין מייל, דונה פלור נשואה לשניים. חיפה: משהו למות בשבילו. ככותב, תיאטרון בית ליסין: מלך הכלבים. באר שבע: גרין מייל, דונה פלור נשואה לשניים. תיאטרון הספרייה: מתחיל בבום ונגמר בטראח. חיפה: משהו למות בשבילו. הסימטה: יחסים מסוכנים, אגף 6. כתב את התסריט באב אל ג'הנום.

סוג במה מקצועית
מאיזה שעה 20:30
עד איזה שעה 22:10
שפת המופע עברית
החשכה כן
סאונד כן
תאורה כן
חדר הלבשה כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תאטרון הקאמרי
0543141228 עידו פטריץ

idop@cameri.co.il

תל-אביב, שאול המלך 19

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.