זיו שמח- מפגש אמן (גרפיטי)

תחום: אמנות פלסטית
תת-תחום: מפגש עם אמן
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: זיו שמח
קהל יעד: ה - יב
כמות קהל מקסימלית: 40
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 07/11/2023

מפגש אמן עם זיו שמח zivink , מספר על תהליכי יצירה בסטודיו ובמרחב הציבורי. על הדרך מסקיצה על נייר לציור , איור או פרוייקט גדול יותר ומרעיון לביצוע. במפגש אספר על מערכת היחסים שלי עם אומנות ויצירה ואיך הן מלוות אותי כבר יותר מעשור בתור מצפן בכל זמן. אדבר על שילוב של חינוך ויצירה ועל הכוח של סדנאות יצירתיות לשיפור המורל ועבודה בקבוצה ובצורה אינדוודואלית. נראה הרבה דימויים והשראות ונדבר על עבודה ויצירה במרחב הציבורי מחוץ לסטודיוזיו שמח או zivink , צייר, מאייר ואמן רחוב, חי ופועל בחיפה בשנים האחרונות. בוגר מכללת מוסררה במחלקה לאנימציה ובוגר שנקר במחלקה לתקשורת חזותית. מציג בתערוכות הרחבי הארץ ומצייר על קירות בארץ ובמחוץ לה. ממקימי קולקטיב סירה החיפאי, מלמד סדנאות של ציור קיר ושל הדפס לינולאום, בימים אילו עובד על תערוכת יחיד ומלמד קורס טכניקות איור במוזיאון טיקוטין. מאמין בכוח של אומנות ויצירה לעזור, לשנות ולקיים מפלט נחוץ ודרך לחיים.

המפגש מיועד לעודד מחשבה על כוחה של יצירה ולתת השראה לכל תלמיד ותלמידה ליצור בעצמו ולצרוך תרבות ויזואלית, התלמידים יוכלו לשאול על תהליך היצירה ועל העבודה ברחוב והכוח שלה, למה לעשות את זה? מה המוטיבציה? והאם יש כוח של שינוי בפעולות מסוג זה?

התלמידים יוכלו לצאת לדיון איתי על הדרך שלהם להתחיל או להמשיך ליצור ובאיזה אופן ועל המשמעות של ציור גם מעבר לתחביב ובתור כלי מרפא.

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
זיו שמח
0525414123

zivsameach@gmail.com

חיפה, בר גיורא 28 א

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.