אוזו ומוזו מכפר קאקארוזו - שעת סיפור

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 40
סגנון: תאטרון סיפור
שם הרכב: בובות ושחקן/ית
סיווג: הצגה קטנה
שם המפיק: תאטרון זיקית
קהל יעד: גן - ב
כמות קהל מקסימלית: 40
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 26/10/2023

סיפור תיאטרלי על ויכוח שטותי שפרץ בין שני אחים שבן רגע הדרדר למריבה עד כדי כך שנבנתה ביניהם חומה. הריב נמשך גם אחר כך לאורך שנים ואפילו לדורות הבאים. כעס, שנאה ופחד שררו בין הצדדים, ואף אחד כבר לא זכר למה הכל התחיל. עד שיום אחד שני ילדים סקרנים...

הסיפור מועבר ע"י שחקנית אחת והמופיעה עם קופסת קוביות משחק צבעוניות ומונפשות שבאמצעותן הולך ונבנה הסיפור בהגשה יצירתית, ומתובלת בהומור ורגש.

מיועד לגילאים: 4-9

מאת ומסופר ע"י: רינת שטרנברג

תפאורה: דנה מידן

בימוי: פבלו אריאל

עיבוד של הסיפור "אוזו ומוזו מכפר קקרוזו" מאת אפרים סידון

 
רינת שטרנברג - שחקנית יוצרת, מפעילת בובות וחפצים, מספרת סיפורים וליצנית.

יוצרת, כותבת, מעצבת ומשחקת במסגרת שיתופי פעולה מגוונים וגם כעצמאית. בוגרת "בי"ס לתיאטרון חזותי" ירושלים, בי"ס לתיאטרון הגוף, בי"ס לליצנות, מסלול מכינת משחק ל"ניסן נתיב" ומגמת תיאטרון בבי"ס לאומנויות ויצו חיפה. זוכת פרסי הצטיינות מטעם קרן אמריקה וקרן ירושלים ישראל וציון לשבח על עבודה רב תחומית מפסטיבל חיפה להצגות ילדים.

 

פבלו  אריאל - במאי, מחזאי, יוצר רב תחומי, מנהל אומנותי ושחקן.

כתב וביים כ-50 הצגות, תיאטרון בובות, קונצרטים משולבים, של מוסיקה, תיאטרון, אופרה ומופעי בלט. מ-1982 החל לפתח את תחום מופעי החוצות בפסטיבלים, ומתוכם את תיאטרון הרחוב, ביים והשתתף בעשרות מופעי רחוב בארץ ובעולם. במקביל פיתח מופע חזותי המשולב עם מוסיקה קלאסית, תחילה בשת"פ עם תזמורות סימפוניות בארץ וחו"ל. הפיק סרטונים וסדרת משחקים עבור משרד החינוך והשירות הפסיכולוגי הייעוצי. הנושאים והתכנים עוסקים ב"מקום לכולם" וילדים דחויים.

פבלו אריאל הוא הכוח המניע של תיאטרון זיקית, גיבש קבוצת יוצרים ושחקנים ערבים ויהודים תושבי הגליל. רוב ההצגות נכתבו ובוימו על ידו או שהיה מעורב בתהליך היצירה. בחלק מההצגות הוא גם משתתף כשחקן. סיים לימודי חינוך יצירתי, היה בין מייסדי "קבוצת קו" הירושלמית.

 

 

סוג במה לא מקצועית
מספר אומנים 1
זמן הקמה 30 דק
שפת המופע עברית
טייפ כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תאטרון זיקית
052-2827001 עירית כהן

zikitheater@gmail.com

אבירים, אבירים 1

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.