2054-זמן המראה

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 60
סגנון: אלגורי חברתי
שם הרכב:
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: תיאטרון קומקום-אורבך אנדרי
קהל יעד: ג - ד
כמות קהל מקסימלית: 200
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 27/02/2022

בשנת 2054 המגפה העולמית עדיין בעיצומה אך עובד חרוץ אחד ממשיך להגיע יום יום לשדה התעופה הנטוש.
הוא מפעיל את כל המכשירים החלודיםמנקה את האבק מהשעונים ועדיין מחכה לאישור המראה ... ובאותו היום מגיעה פתאום לשדה התעופה הריק גברת עם כלב. אך מסתבר שהוא לא סתם כלב אלא זמר מהולל בעל קול וכריזמה!  הגברת חולמת להגיע איתו סוף סוף לאולמות הגדולים של פריז, והפועל חולם שהמטוסים ימריאו סוף סוף משדה התעופה המתפרק. האם יחד הם יצליחו להגשים את החלומות הבלתי אפשריים של שניהם?
​המופע "2054 זמן המראה" הינו פנטזיה תיאטרלית המתרחשת בשנת 2054. המגפה עדיין בעיצומה ווגבר ואישה נפגשים כל אחד עם החלום שלו. האחד רוצה להמריא שוב עם המטוס משדה התעופה החלוד, השניה חולמת להופיע עם הכלב המיוחד שלה על הבמות הגדולות של פריז. על אף הסיטואציה הבלתי אפשרית הם בכל זאת מצליחים להגשים את חלומם.

דברו עם הילדים על החלומות שיש להם. שיתנו דוגמאות לחלומות אפשריים-ריאליים ובלתי אפשריים לדעתם. קחו דוגמא מחלום "לא אפשרי" שילד כלשהו הציג וניהלו דיון בכיתה האם יש דרך כלשהי, בכל זאת, להגשים את החלוםת באיזו צורה. דברו על שיתופי פעולה , שיתופי פעולה לא צפויים ואפילו מוזרים . האם קרה לילדים שדווקא בעזרת שיתופי פעולה מפתיעים , לא עם חברים קרובים, הם הצליחו להשיג מטרה.

במופע עושות הדמויות שימושים לא שגרתיים באובייקטים וחפצים.  הסתכלו בכיתה. אם הייתם צריכים לבנות חללית, מטוס, מכונית מהחפצים שיש בכיתה איזה חפצים הייתם לוקחים. בקשו מהילדים להציע הצעות שונות – אפשר לשרטט את ההצעות, לבנות מודלים , לפסל מפלסטלינה אך במודלים של הילדים יכולים להיו רק חפצים ריאליים הנמצאים בכיתה.

 

 

 

סוג במה חצי מקצועית
רוחב 8
עומק 7
גובה 4
מספר אומנים 2
מספר אנשי צוות 3
מספר הקבוצות במקביל 1
מספר פזות 3
זמן הקמה 4 שעות
מאיזה שעה 0
עד איזה שעה 24
שפת המופע עברית / ערבית
חדר הלבשה כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
תיאטרון קומקום-אורבך אנדרי
050-7705389

koomkoomtheater@gmail.com

ירושלים, ת.ד. 6264

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.