המופע המוסקלי של ביחו הגדול - היצע נוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: תיאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: הצגה בגודל בינוני
שם המפיק: אביחי כהן
קהל יעד: גן - ב
כמות קהל מקסימלית: 35
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 18/07/2022

ביחו הגדול הוא  חלק מלהקה שמופיעה,אך רגע לפני תחילת המופע שאר חברי הלהקה מודיעים שהם תקועים בדרך בעקבות פקק ושלא יצליחו להגיע בזמן למופע ולא יהיה ניתן להופיע.
ביחו הגדול חסר עצות ולא יודע מה לעשות,להפתעתו  נחלץ לעזרתו 'מיסטר קצב' ואומר לו להרכיב להקה עם הילדים וילדות שנמצאים בקהל  ולהופיע בעזרתם בטענה
"שבכל אחד ואחת מהילדים קיים הכישרון לשיר ולנגן"  הילדים לומדים על כלי הנגינה והופכים ללהקה אחת ששרה ומנגנת יחד.
 

מופע שמלמד את הילדים כיצד אפשרי להשתמש במוסיקה במגוון דרכים ואיפה ומתי הצלילים והמנגינות פוגשים אותנו במהלך היום יום.
מופע שלוקח את הילדים למקומות רחוקים ומגלה להם את עולם המוסיקה,סגנונות ריקוד וכלי נגינה שונים וגורם להם לחלום ולדמיין.
הצטרפו אלינו למסע מרתק שמתחיל על הבמה וממשיך למקומות רחוקים בעולם,עובר דרך מדבר סהרה,אוקיאנוס האטלנטי,קרנבל של ברזיל ועוד..

בסוף המופע מסיימים עם מסיבת ריקודים

 

אודות האומן.
אביחי כהן או הידוע בכינויו 'ביחו הגדול - יודע הכול' הינו בוגר בית ספר למשחק ב"ש בשנת 2010 ושחקן תאטרון המתעסק בתחום האומנות,התרבות,הצגות והפקות תוכן לילדים המון שנים
 נולד בבאר שבע. עוד בתקופתו בבית הספר משך תשומת לב ואת קדמת הבמה בהצגות בית הספר. אחרי שירותו הצבאי כלוחם בחטיבת גבעתי, בשנת 2007, ירד לאילת ועבד בצוות בידור שם העביר תקופה ארוכה ומהנה, שם גם דבק בו השם 'ביחו הגדול'. 'ביחו' זהו שם כינוי וקיצור של אביחי, והגדול הגיע בעקבות תגובות הקהל, החברים והקולגות ל'ביצועים' על הבמה..

לאחר מכן הגיעה ההחלטה ללכת עם החלום ולהגשימו בצורה מקצועית, אביחי ניגש לאודישן ראשון לבית הספר למשחק ולא התקבל בטענה שהוא לא מספיק בשל ושינסה בשנה הבאה, הוא המשיך לעבוד והתכונן לקראת המועד החדש, ניגש והתקבל לבית ספר למשחק גודמן ב"ש, עבד קשה כדי לשפר את השפה והידע שלו בתחום התיאטרון, תוך כדי הוכיח שהכול אפשרי אם רק רוצים והיה לבין המובילים בכיתתו עם תפקידים משמעותים בהפקות. לפני שסיים את הלימודים ב-2010  התקבל לתאטרון בעיר והחל להופיע כחלק מלהקת השחקנים הקבועה של התאטרון בשם 'אנסמבל עיט'  במגוון הצגות בארץ ובחול. במקביל שיחק בהצגות ילדים בכל מיני תחומים ונושאים, יצר את המופע המוסיקלי הפרטי שלו  והופיע בכל רחבי הארץ.

ביחו הגדול יודע הכול – הינו כוכב ילדים ודמות אינטרנטית חינוכית, צבעונית, מצחיקה,מקפיצה וחייכנית שמבקרת בכל מיני מקומות ברחבי המדינה ומלמדת את הילדים באופן ויזואלי מידע חשוב אודות אותו המקום ומידע בהמון תחומים! נלמד על חיות הטבע,חגי ישראל,בטיחות באש, אותיות,מספרים,מילים מטוסים והמון מידע שהם נתקלים בו במהלך היום יום ולא תמיד שמים לב אליו, בבית, בגן החיות, בלונה פארק או סתם בעוד טיול בגן השעשועים. הדמות מעשירה את הידע הכללי שלהם בהגשה נעימה והכי חשוב חינוכית במיוחד! באמצעות סרטוני יוטיוב מגניבים  שהילדים אוהבים. והכל אצלי בערוץ היוטיוב הרשמי של ביחו הגדול: youtube.com/bihohagadol
 

מפרט טכני מפרט טכני . המפרט טכני כולל . ציוד הגברה. תפאורה ( גב במה מותאם) ואלמנטים נוספים.
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

המלצה מוסיקלי 3

לינק לצפיה

המלצה מוסיקלי 2

לינק לצפיה

המלצה מוסיקלי 1

לינק לצפיה
אביחי כהן
0507956791

actb733@gmail.com

באר שבע, בלפור 28/1

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.