המורה יוסף

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מופע תאטרון
משך זמן המופע: 55
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: מרכז אל-קלעה לאמנויות הבמה ע״ר
קהל יעד: יא - יב
כמות קהל מקסימלית: 200
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 05/05/2019

יוסף מדמה את עולמו ואת סבלו המריר של המורה שחי את חיי הדיכוי החברתי, אף על פי שיוסף רואה במקצוע ההוראה כאחד המקצועות החשובים ביותר.

זיכרונותיו של המורה מופיעים בהצגה דרמטית וקומית המביאה לבמה את חייהם ואת ההשתקפות החברתית של המורים בבית הספר, ודרך אופי דמותו של המורה, יוסף חושף לנו מבנה חברתי מורכב וחולני במקצת, הגזענות על רקע המשפחה, מצב חברתי, והתרבויות השונות, ומעמד המורה המכובד שהולך ומתדרדר לאורך השנים, ומביא את התלמידים כמודל מיניאטורי של המרקם החברתי המקומי.יוצר: וסים חיר- בוגר תואר ראשון במשחק ובימוי, אוניברסיטת חיפה. יוצר, מחזאי, שחקן ובמאי פרוייקטים לילדים ולמבוגרים. עבודות בולטות: טפשה, ענתרה בן שדאד.

במאי: מחמוד מורה- בוגר ביה"ס לאומניויות הבמה (ע"ר) בית צבי, רמת גן. מדריך נוער, יוצר, מחזאי, שחקן ובמאי פרוייקטים לילדים ולמבוגרים. עבודות בולטות: סדא, הזמנה זוגית.

שחקן: ניהאד רידא- בוגר האקדמיה לאומנויות המופע, תל אביב, שחקן, מדריך נוער ומורה לתיאטרון, עבודות בולטות: הסוחר מונציה, רג'אל פי אלשמס.

 

מאיזה שעה 00:00
עד איזה שעה 23:59
שפת המופע ערבית
החשכה כן
סאונד כן
תאורה כן
חדר הלבשה כן
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
מרכז אל-קלעה לאמנויות הבמה ע״ר
0525176869

alklanaz06@gmail.com

נצרת, שכונת בילאל

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.