כשדמיון הופך למציאות

תחום: תיאטרון
תת-תחום: מפגש תאטרון
משך זמן המופע: 45
סגנון:
שם הרכב:
סיווג:
שם המפיק: דורית דורה שלו
קהל יעד: א - ד
כמות קהל מקסימלית: 80
הסעה: הסעה כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 14/03/2021

כשדמיון הופך מציאות , הינו מפגש אומן שמטרתו לערוך סיור מודרך בעולם הדמיון, וללמד את הילדים בדרך חוייתית ומעשירה להתמודד עם טקסטים כתובים, דרך משחק בכלים מתוך עולם התיאטרון.

דרך שימוש בטקסטים מתוך עולם הילדים ( דברים שאני לא מגלה, שירים של יהודה אטלס, סיפורים מקוריים ועוד...) הילדים לומדים, מי הם, כיצד הם מגדירים את עצמם, מהם המרכיבים של בנית דמות, מה הם אוהבים, מה הם היו רוצים שיחשבו עליהם, כיצד אנחנו מתרשמים מהזולת ועוד פרטים רבים הקשורים בעולמם החיצוני והפנימי.

המפגש של העצמי המשוחק עם טקסט כתוב , מקרב את הטקסט אל עולם הילדים, ומחבר אותם אליו בדרך בלתי אמצעית.

ועכשיו כמה מילים לא דידקטיות: שמי דורית שלו ואני שחקנית ( בעיקר בעולם הילדים) וכותבת, מזה 20 שנה. אני בוגרת תואר שני בחקר תרבות הילד והנוער ( אוניברסיטת תל אביב) ומתמחה בספרות וטלויזיה לילדים. המטרה שלי הייתה ללמד ילדים קצת על האפשרויות שמגולמות בכל אחד, ראית הזולת, הקשבה לסאבטקסט ובעיקר לא לפחד מהמילה הכתובה.
דורית שלו: 

שמי דורית שלו ואני שחקנית ( בעיקר בעולם הילדים) וכותבת, מזה 20 שנה. בוגרת הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. בנוסף, אני בוגרת תואר שני בחקר תרבות הילד והנוער ( אוניברסיטת תל אביב) ומתמחה בספרות וטלויזיה לילדים. 

אני עובדת מזה 20 שנה בתיאטראות שונים (בית לסין, אורנה פורת, התיאטרון שלנו, תיאטרון הקיבוץ, גושן, תיאטרון ארצי לנוער ועוד), מדבבת וזמרת. 

יש לי ארבעה ילדים פרטיים משל עצמי, ואני חובבת גדולה של המילה הכתובה. 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
דורית דורה שלו
0545558678

eredora@gmail.com

גבעתיים, ההגנה 21/4

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.