טרנסקידס זום - חירום

תחום: קולנוע
תת-תחום: מפגש עם יוצר וסרטו
משך זמן המופע: 120
סגנון:
שם הרכב:
סיווג: מפגש עם יוצר וסרטו
שם המפיק: הילה מדליה הפקות
שנת הסרט: 2019
קהל יעד: י - יב
כמות קהל מקסימלית: 120
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל 20/10/2020

ארבעה בני-נוער ישראליים עוברים תהליך מְשנֶה חיים ובלתי-הפיך;

ארבע משפחות ישראליות מתמודדות עם התהליך המטלטל של שינוי מין שעובר ילדן בגיל ההתבגרות האכזרי ממילא, כל אחת בדרכה; ארבע שנים של מעקב דוקומנטרי אינטימי וחשוף משרטטות תמונה מרגשת, דרמטית ופוקחת עיניים, שבבסיסה שאלות הרות גורל: מה זה אומר להיוולד בגוף שאינו תואם את מגדרך? כיצד היינו נוהגים כהורים כאשר הילד או הילדה שגידלנו אינם מי שחשבנו שהם? והאם האהבה שלנו לילדינו היא אכן אהבה ללא תנאי?

גרסת הסרט לסדרה המצליחה של  yes דוקו.

לפרטים נוספים על המפגש לחצו כאן 
נעם, 16, נולד כְּבת למשפחה דתית בשומרון ולמד באולפנה. כשהיה בן 14, מצאה אמו  מכתב שבו כתב שהוא למעשה בן בגוף של בת. זו היתה תחילתו של המסע של נעם לקבלה ולשינוי, בסביבה בה נדמה כי אין מקום לשונֶה;

עופרי, 15, מדריך אהוב בצופֵי פתח-תקוה, תמיד נחשב לילדה המגניבה שמשחקת כדורגל עם הבנים, אלא שבתוך תוכו תמיד ידע שהוא בעצם בן, ואת האמת הזו לא היסס לספר להוריו. תוך שהוא נערך לניתוח לכריתת השדיים, הוא מקבל צו ראשון לגיוס המופנה בלשון נקבה, וגומלת בלבו ההחלטה להתגייס לצבא כלוחם קרבי;

רומי, 15, התחנכה כְּבֵן בבית-ספר דתי באשדוד, כי אמהּ חשבה שכך תוכל להוציא לבנה את ה"ג'וק" הנשי מהראש. אלא שה"ג'וק" לא ממש עזב את רומי, והיא הפכה להיות הנערה הטרנסית הראשונה בישראל שמקבלת בלוקרים (חוסמי הורמונים גבריים) מתחת לגיל 14. כעת, עושה רומי את צעדיה הראשונים בעולם הריאליטי, הרשת והדוגמנות, תוך שהיא מדחיקה את הסיפור הקשה שמצל על חייה: אביה, שמרצה מאסר עולם, לא מוכן לפגוש אותה מאז שהפכה רשמית לבת;

לירון, 17 נולד כילדה בראשון לציון. כשהחליט שהוא הולך עד הסוף עם השינוי המגדרי, הוא ביקש בצעד אמיץ ויוצא דופן, להקפיא ביציות לפני שהזריק לעצמו הורמונים שיהפכו אותו לגבר, ובכך הפך לנער הטרנסג'נדר הצעיר ביותר בישראל שעובר שאיבת ביציות.

הילה מדליה, בימאית ומפיקה, זוכת פרס ג'ורג' פוסטר פיבודי (Award Peabody Foster George) היוקרתי, מועמדת ל4 פרסי אמי (Awards Emmy) ובעלת חברת ההפקות "מדליה הפקות".יצירותיה קצרו פרסים רבים והוקרנו בבתי קולנוע ובפסטיבלים ברחבי העולם וכן בערוצי טלוויזיה מרכזיים ביניהם BBC, MTV, HBO, NETFLIX ו- ARTE.
הילה כיהנה כחברת הנהלה באיגוד הבימאים ובאקדמיה הישראלית לקולנוע והיא חברה באקדמיה האמריקאית לקולנוע. הילה משמשת כחונכת במסלול "כרטיס ביקור" של הקרן החדשה, שופטת ולקטורית בפסטיבלים ופורומים שונים בארץ ובחו"ל.
 

שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.
הילה מדליה הפקות
0544791124

info@medaliaproductions.com

יפו-תל אביב, ברזילי 2

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.