תורן דן - לכתוב שירים זה טוב

תחום: מוזיקה
תת-תחום: מפגש מוזיקה
משך זמן המופע: 45
סגנון: ישראלי
שם הרכב: סולו
סיווג: מפגש
שם המפיק: בוקיט Bookit
קהל יעד: ז - יב
כמות קהל מקסימלית: 100
הסעה: הסעה לא כלולה במחיר
סוגות נוספות
נושאים נוספים
תאריך הצטרפות לסל

במהלך המפגש ידגים דן את תהליך הכתיבה וההלחנה של יצירותיו המוכרות, הוא ישוחח עם התלמידים על מקורות ההשראה ליצירה ועל בחירותיו האמנותיות, יחשוף את הסיפורים שמאחורי השירים וייתן עוגנים להאזנה ולפרשנות של יצירות מוזיקליות.

מופע שהוא מפגש אישי המשלב סיפורים אישיים ותובנות על תהליך כתיבת שירים ואומנות כדרך חיים. המופע יכלול את הסיפורים שמאחורי השירים ומתובל בביצועים לשירים המוכרים והאהובים של כל הזמנים, כאלה שכתב דן תורן לעצמו וכאלה שכתב עבור אמנים אחרים.

בין השירים שישיר דן תורן במופע יבוצעו שירים שכתב וביצע דן תורן בעצמו, כגון: 'לבן על לבן', 'שוב השקר הזה', 'אם את הולכת', 'אימפריות נופלות לאט', ושירים שכתב עבור מבצעים אחרים, ביניהם: 'גידי' (שכתב עם שרון ליפשיץ), ('בך לא נוגע') שכתב עבור יהודית רביץ ('הזיות' ו'השומר של הגן') שכתב עם ברי סחרוף ועוד ועוד.

תורן מוזיקאי פעיל, שהיה חבר בלהקות גדולות כמו "בלאגן" ו"הזבובים", מספר ושר את השירים בדרך אינטימית ומשעשעת ומשתף את הקהל באופן ייחודי ומרתק.
דן תורן - זמר יוצר מוערך כתב שירים מוכרים לכל כגון  'אימפריות נופלות לאט', 'לבן על לבן', היה חבר בכמה להקות רוק  ביניהן 'שונרא' 'בלאגן ו'הזבובים'. כתב ליהודית רביץ, ברי סחרוף, מאור כהן, שרון ליפשיץ, רמי קליינשטיין, תומר יוסף ועוד רבים אחרים במופע חדש  שיכלול את שיריו הגדולים שכתב לעצמו ולאחרים: 'גידי', 'בך לא נוגע', 'שוב השקר הזה', 'מפנה מקום', 'לבן על לבן' ועוד.

מעבר להיותו זמר, הוא גם פזמונאי, מדבב, מנחה טלוויזיה, שדרן רדיו ושחקן, מרצה ביח' לתקשורת חזותית בבצלאל ומלמד ברימון. זוכה פרס אקו"ם לשנת 2010.

מה משמעות כל הדימויים בשיריו שהפכו ללהיטים על זמנים ובוצעו ע"י לא מעט אמנים אחרים: בך לא נוגע, לבן על לבן, אימפריות נופלות ועוד.

כל הסובב סביב יצירה אותהליך יצירה מהו?

ההשפעות של היום יום והמציאות על אמנות/תרבות (דן כותב מאד מעודכן לזמנו ולסביבה שלו)

שפת המופע עברית
שימו לב - המלצות אלו הן מטעם המפיק או האמן המציעים את הפעילות.

מכתב המלצה - רימון

לינק לצפיה

מכתב ברכה דן תורן ממנהל סורוקה

לינק לצפיה
בוקיט Bookit
0544534640

sharon@bookitlive.co.il

תל אביב, עבור שרון מלול רח' הקישון 74

סל תרבות ארצי הוא תוכנית חינוכית האחראית על חשיפת תלמידי ישראל לתרבות ואמנות כחלק ממערכת החינוך הפורמאלי.

תוכנית סל תרבות ארצי מקנה לתלמידים מגיל הגן ועד י"ב, כלים לצפייה מודעת ובעלת משמעות בששת תחומי האמנות – תיאטרון, מחול, מוזיקה, קולנוע, ספרות ואמנות פלסטית.

 התוכנית משותפת למשרד החינוך, לחברה למתנ"סים ולרשויות המקומיות.

התוכנית פועלת החל משנת 1987.